„Odpírala mi sex,“ hájil se farmář, který zabil svoji přítelkyni a spal s její mrtvolou

Autor: jer - 
1. března 2017
21:52

Na začátku to možná byl jen nešťastný vztah, skončil ale tragicky. Farmář v Nigérii pozval svoji přítelkyni k sobě domů. Tam ji brutálně zavraždil a pomiloval se s její mrtvolou. K činu se přiznal. O případu informoval server DailyMail.co.uk.

Sunday Ushie (35) byl farmář na kakaové plantáži. Přes dva měsíce udržoval vztah s Nnenou Samuel (30), matkou dvou dětí. I přes údajné finanční dary s ním ale nechtěla mít sex.

Jednoho dne ji tedy Ushie pozval k sobě do bytu. Tam ji zmasakroval nožem. Na jejím znetvořeném těle se potom uspokojil.

Policie farmáře zadržela a převezla do vazby ve městě Adijinkpor. Ushie se později k činu přiznal. „Podezřelý byl zatčen kvůli možné spojitosti s případem a přiznal se, že zabil ženu a poté měl sex s jejím tělem,“ uvedl komisař Hafiz Inuwa z nigerijské policie. Dodal, že pravá ruka, levá noha a ústa oběti byly pachatelem znetvořené.

A co ke zvrácenému činu řekl Sunday Ushie? „Zabil jsem ji ve vzteku, zabil jsem ji a vzal si to, co mi odpírala. Bylo to divné spát s mrtvolou,“ řekl Ushie. Podle něj s Nnenou nikdy sex neměli, když byla naživu, protože mu prý nikdy nedala příležitost. „Vždy jsem jí dával peníze, ale ona nikdy nesvolila k sexu.“

Svůj otřesný čin Ushie nazval dílem ďábla. „Tohle je ďáblova práce. Nevím, jak se to stalo. Já jsem ten, kdo ji zabil nožem. Vždy za mnou chodila a stála mě hodně peněz. Byla moje přítelkyně, znali jsme se dva měsíce,“ uvedl farmář při policejním výslechu.

Děti Hezekiah (11) a Ezekiel (9) zavražděné Nneny řekly policii, že jejich matku podezřelý farmář vyzvednul 26. ledna, domů se už ale nevrátila.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

krupan10 ( 2. března 2017 06:44 )

spal s ní tak dlouho, až jí vylétly z nosa mouchy, pak prý už moc smrděla, řekl umírněný muslim

1912 ( 2. března 2017 06:01 )

přesně a takové bestie jsou tu již dávno !!

tomik007 ( 1. března 2017 22:33 )

KULTURNI OBOHACENI - takovychto farmaru z Nigerie pripluje letos do Evropy aspon milion.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud