Polská premiérka se ozvala z nemocnice. Jak je jí po nehodě u Osvětimi?

Autor: ČTK, vei - 
12. 2. 2017
21:50

Předsedkyně polské vlády Beata Szydlová se po páteční dopravní nehodě cítí dobře a její zranění nejsou vážná. V příštích dnech by proto měla opustit nemocnici. Sama premiérka to řekla v neděli v telefonickém rozhovoru s televizí TVP1. Podle lékařů je její zdravotní stav stabilní.

„Cítím se velmi dobře, zranění nejsou vážná. Kdyby bylo na mě, odešla bych z nemocnice dnes. Ale rozhodnout musejí lékaři. Doufám jen, že rozhodnutí padne v příštích několika dnech,“ řekla Szydlová.

Premiérka utrpěla lehká zranění během dopravní nehody v jihopolské Osvětimi. Do vozu s předsedkyní vlády, který jel v koloně, narazilo auto vyjíždějící z vedlejší silnice. Limuzína se Szydlovou následně sjela z vozovky. Premiérka byla po nehodě na vlastní žádost letecky přepravena z Osvětimi do vládní nemocnice ve Varšavě.

Nehoda polské premiérky Beaty Szydlové  po nehodě u Osvětimi, 10. 2. 2017Nehoda polské premiérky Beaty Szydlové po nehodě u Osvětimi, 10. 2. 2017 | ČTK

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

mrd.bejka ( 13. února 2017 02:56 )

 až se Beata uzdraví tak ať hned kopne toho svýho šoféra do kulek, blba

Zobrazit celou diskusi
Další videa