„To si tak dnes ve 2 ráno sedím na dálnici v autě, všude hrobové ticho, zima, nikde nikdo a já poklidně čekám, až se rozplyne kouř z airbagů, abych zkontroloval, jestli mám obě nohy, protože si na ně přes vystřelený volant nevidím. No, a v tu chvili mi to došlo. Po strašně dlouhý době jsem si uvědomil jednu věc - ŽIJU!,“ napsal Kazma v neděli večer na facebook. Přidal fotku svého zakrváceného Range Roveru s vystřelenými airbagy a selfíčko.

Na něm leží se šrámem na hlavě a kyslíkovou maskou na tváři a ukazuje palec nahoru. Než si fotku pořídil, stihnul ale celou nehodu natočit pro fanoušky na svůj Instagram.

Na záběrech rozhodně otřeseně nepůsobil a ještě se chlubil porušením předpisů. „Takhle to vypadá, když ve sto osmdesáti na dálnici srazíte tuhletu svini,“ smál se a natáčel mrtvého divočáka a poničené auto.

Později ale zvážněl. „Zajímavá to životní lekce, přátelé. Nezapomínejte v záplavě každodenních rutin a starostí, že žijete, a žijte! Člověku se chce až zasmát nad tím, jak může tohle naše celoživotní pachtění vlastně každej den ve mžiku vteřiny skončit. Jsem OK, žiju!“ zakončil svůj facebookový příspěvek.

Video
délka: 01:10.29

Kazma prodával trávu na Václaváku! Chytla ho policie. Petr Soukup, David Turek

Internetový bavič Kamil Bartošek proslul aférou s falešným Jimem Carreym, kterou se mu podařilo ztrapnit České lvy. Na sociálních sítích se také rád chlubí svým vozem, na kterém má SPZ na přání se svým jménem, a samozřejmě i dopravními přestupky, které jím páchá. Fotkám odtahové služby, která mu jeho bourák odváží ze zákazu parkování, se směje každou chvíli. Teď si bude na svůj Range Rover muset chvíli počkat, než se mu vrátí z opravy.

Fotogalerie
16 fotografií