Bouřlivý rozvod Donalda Trumpa a Ivany: Válka o miliardy skončila nad rakví otce

Autor: aba - 
25. listopadu 2016
17:29

Manželství Donalda Trumpa (70), miliardáře a budoucího prezidenta USA, a Ivany Zelníčkové bylo léta šťastné. Skončilo však neslavně. Rozvodové tahanice skončily válkou právníků. Ke konečné dohodě došlo až při tragické události – smrti Ivanina tatínka Miloše Zelníčka. 

Donald a Ivana Trumpovi, manželé od roku 1977, byli léta ideální dvojice. On úspěšný podnikatel, ona krásná modelka, sportovkyně a později velice schopná manažerka a podnikatelka. Pohádka se začala rozpadat v roce 1989, kdy Donald poznal svoji tehdejší milenku a budoucí druhou ženu Marlu Maplesovou.

Tak začal jejich rozvod, dlouhý boj nejen o tři děti, ale také o majetek a peníze. Ivanka totiž před sňatkem podepsala s Donaldem předmanželskou smlouvu, která byla, na jejich poměry v době jejich rozvodu, vysloveně směšná. Ona jako schopná podnikatelka dopomohla Donaldovi k jeho jmění a tak není divu, že chtěla víc.

Trump jí ale větší podíl odpíral a rozhořela se rozvodová válka, kde se pralo rodinné špinavé prádlo. Ivanka dokonce pod přísahou u soudu vypověděla, a detailně popsala, jak ji Donald znásilnil. Všechny rozvodové nechutnosti ale skončily ve chvíli, kdy přišla z Československa zpráva, že umřel Miloš Zelníček, Ivančin milovaný otec.

Donald Trump měl s rodinou Ivanky vždy dobré vztahy a tak ji doprovodil domů na otcův pohřeb. Ten probíhal ve Zlíně na jednom z místních hřbitovů. Byl to právě tenhle emoční moment nad rakví milovaného tatínka, který oba dva donutil ukončit své spory. Po návratu došlo k hladkému rozvodu manželství a vyrovnání v hodnotě 25 milionů dolarů a několika nemovitostí pro Ivanku. Ta také dodnes popírá jakékoli nařčení, že by ji Donald nutil k nechtěnému styku.

Během Donaldovy první a prozatím poslední návštěvy republiky je tak rodinná tragédie stmelila dohromady. Na exkluzivní fotografie z pohřbu, které pořídil v říjnu v roce 1990 Jan Jindra pro světovou agenturu Sygma, se podívejte ve fotogalerii. 

Aktuální vydaní časopisu Reflex přináší exkluzivní fotografie Jana Jindry z pohřbu Miloše Zelníčka.

Aktuální vydaní časopisu Reflex přináší exkluzivní fotografie Jana Jindry z pohřbu Miloše Zelníčka.

kuniksicht ( 25. listopadu 2016 22:59 )

Ivanka dokonce pod přísahou u soudu vypověděla, a detailně popsala, jak ji Donald znásilnil. Tak kdyz tehdy pod prisahou vypovedela a obvinila jej a v dnesni dobe to vehementne popira, tak to je krive svedectvi a je treba ji z toho obvinit........

Bystrozraky ( 25. listopadu 2016 21:17 )

A byl by dál, kdyby Donald nebyl takový skokan. Ale, dobře tak, Bůh to chtěl a Amerika také.

Bystrozraky ( 25. listopadu 2016 21:14 )

Člověče, kde žiješ? Nebo lépe řečeno, kde jsi žil? Když nevíš, že už za komunistů bylo za peníze všecko možné. Kdo si zaplatil a vyplatilo se z občanství a podobně, mohl sem cestovat a naopak. Vzpamatuj se blouznivý diskutére!

zednik ( 25. listopadu 2016 20:09 )

Bouřlivý rozvod , válka o miliardy... Zatímco u nás se rozvádí málokdo a v pohodě a klidu se vždy dohodnou kdo ty obrovské společné dluhy bude vlastně platit

tomik007 ( 25. listopadu 2016 20:02 )

 IVANKA je v USA predevsim znama z ruznych poradu "Jak odrbat manzela pri rozvodu" nic jineho se o ni celkem nevi

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud