Muž se poškrábal v rozkroku, muslim mu za to pobodal ženu a tři dcerky

Muslim pobodal manželku a tři dcerky.  (Autor: profimedia.cz)
Autor: shp - 
22. července 2016
15:31

Rodinná dovolená v Horních Alpách se změnila v boj o život kvůli agresivnímu muslimovi. Otec pětičlenné rodiny se údajně poškrábal na veřejnosti v rozkroku, což rozzuřilo muslima, jehož manželka prý neslušné gesto taktéž viděla. Vzal kvůli tomu do ruky nůž a Francouzovi pobodal manželku a tři malé dcerky.

Nepochopitelný incident se stal v úterý, nyní vypluly na světlo detaily a motiv šíleného činu. Ve francouzské vesničce Garde-Colombe v Horních Alpách vedle sebe pobývaly dvě rodiny, které se znaly. Obě byly z Francie, ale jedna pocházela původem z Maroka. Na dovolené panovala pohoda, dokud se před muslimy otec tří dcer nepodrbal přes šortky v rozkroku.

Tohle jsi neměl dělat před mojí manželkou,“ řekl rozhořčený Mohamed Boufarkouch (37) podle The Sun a vzal do ruky nůž. Namísto toho, aby napadl muže, však zaútočil při snídani na jeho manželku a tři malé dcerky. Ženu i děti ve věku 8, 12 a 14 let pobodal.

Celá rodina pak skončila v nemocnici. Nejhůře je na tom nejmladší dcerka, které muslim probodl plíci. Když útočníka zatýkala policie, vykřikoval stále dokola: „Allahu Akbar! (Bůh je veliký)“. Následně se doznal kvůli tomu, že útočil kvůli podrbání v rozkroku.

Obviněn byl z pokusu o vraždu a pokusu o vraždu osoby mladší 15 let. Žalobce a právník napadené rodiny přiznal, že otec se útočníkovi pokusil v napadení zabránit. „Klient si ale nepamatuje, že by nějaké gesto udělal,“ dodal o podrbání v rozkroku.

stastnypremysl ( 6. srpna 2016 20:03 )

Bože, já už z té pleptistické generalizace budu zvracet: Vzdejme hold všem normálnímm nemuslimům a jejich brejvikům, italské mafii, mexickému kartelům, etc. Dělat zvrhlosti a být muslim není ekvivalence!

luppe ( 30. července 2016 17:35 )

Co dodat? Mešuge je každej muslimák, jen nevíme kdy a jak se to u něj projeví....

HahaBimbi ( 23. července 2016 08:33 )

Jestli byl duvod k pobodani tahle muzska "zvyklost"...tak to muslimove vyvrazdi cekou Evropu.... ...srabak, proc nepichnul chlapa?.....ony zeny a dcery...nemaji hodnotu...vime?....z toho vyplyva, ze co muslim to srab. Ponauceni....kazdy muz ma mit nuz, panove rozzpomente se na mladi a sup zavirak do kazde kapsy. S multikulti politikou to zacina byt nutnost. .

lesnismes ( 22. července 2016 23:10 )

Buh zehnej vsem dobrym lidem ,muslimum ,krestanum nabo buddhistum.De-bilove jako blesk ci jina zahnedla a nenavist vyvolavajici media at jdou k certu.Stejne tak zlobu a nenavist sirici" politici"jako je zeman,klaus a jim podobni nacko-klauni.Vem vas cert ,bando.

1pravda1 ( 22. července 2016 21:44 )

Jakým právem nás budou vychovávat nožem, když se jim něco nelíbí?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud