Viktor (†4) zemřel otci v náručí na koupališti: Maminka se na pohřbu zhroutila

Malého Viktorka (†4), který se utopil na koupališti ve Štúrově, pohřbili. (ilustrační snímek)
Autor: lm - 
23. června 2016
17:02

Slzy a velký smutek. Příbuzní se naposledy rozloučili se čtyřletým Viktorkem, který se za tragických okolností utopil na koupališti ve slovenském Štúrově. Nejhůře na tom byla maminka Monika, která neustále plakala, a museli ji podpírat.

Malý Viktor (†4) zkolaboval na koupališti ve Štúrově při nevinné hře se svým tatínkem. Otec Gabriel ho vyhazoval do vzduchu a pak ho zas chytal. Chlapec přitom spadl do vody a nalokal se vody. Chlapec byl v pořádku, ale za několik vteřin zkolaboval a upadl do bezvědomí. Záchranáři se ho snažili dvě hodiny oživit, ale bohužel neúspěšně. „Zemřel vlastně v mých rukou,“ popsal severu Čas.sk zoufalý táta.

Rodina a nejbližší se s malým chlapečkem naposledy rozloučili ve středu před polednem. Pohřeb nejhůře snášela maminka Monika, která neustále plakala, a musel ji podpírat manžel a její otec. Poté, co Viktorka (†4) v bílé rakvi pohřbili, příbuzní zasypali jeho hrobeček bílými růžemi, autíčky a plyšáky.

Policisté nechtějí k případu nic uvést, ale podle informací Nového Času chlapec zemřel na tzv. suché utopení. Znamená to, že člověk vodu vdechne, ale nedostane se mu do plic. Voda zůstane v dýchacích cestách, kde může způsobit křeče a stažení svalů hrtanu, které vedou k udušení.

Video  Viktor (†4) zkolaboval na koupališti, oživit se ho nepodařilo.  - TV JOJ

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

jerry ( 23. června 2016 19:06 )

Hovno.

ellka ( 23. června 2016 18:21 )

Ano, blba zabavka dospelych, som s dietatom v bazene s pre dieta hlbokou vodou, vyhodim ho do vzduchu a necham dopadnut do vody. Neuvedomuju si ze dieta skonci pod vodou a "logne" si vody. A moze to skoncit aj tak, ze to uz nerozdycha.

ellka ( 23. června 2016 18:18 )

Otec ho hadzal do vody. Zabavka v bazene. Dufam ze tu nebude zajtra dalsie pokracovanie, ze otec obvinuje zachranarov z kupaliska ze mozu za smrt dietata, lebo nepouzili pri jeho ozivovani defibrilator.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud