Koupání otce se synem skončilo tragédií: Pavel (†48) už se nevynořil

Autor: lm - 
27. 6. 2016
22:07

Léto ještě ani pořádně nezačalo a už je tu další tragédie. Pavel ze slovenského Liptovského Mikuláše se vydal o víkendu koupat se svým osmiletým synem. Otec se synem se v přehradě ale začali topit. Chlapce svědci vytáhli, Pavel (†48) bohužel utonul.

Tragicky skončilo koupání Pavla se synem (8) v přehradě Liptovská Mara. Muž se synem byli prý kousek od břehu, když si další rekreanti všimli, že se osmiletý chlapec topí.

Chlapcovi přispěchal na pomoc mladík, který byl u přehrady s partou kamarádů. „Viděl jsem ho topit se, ale nevěděl jsem, jestli je to hrané, zda je tam s nějakými dětmi. Pak jsem ho vytáhl,“ řekl TV JOJ zachránce. Dítě bylo při vědomí, ale v šoku. Přivolaní záchranáři ho prohlédli, ale převoz do nemocnice nebyl nutný. 

Lidé nejdříve nevěděli, že chlapec se koupal s otcem, ten jim to řekl až později. „Po půlhodině nám přišli říct, že byl s otcem. Tak jsem se chvíli potápěl a viděl jsem tělo, ale nevytáhl jsem ho, protože bylo dost hluboko,“ dodal zachránce chlapce. Pavla (†48) vytáhli až večer hasiči. Nacházel se zhruba sedm metrů od břehu v 3,5metrové hloubce. Lékař vyloučil cizí zavinění. Přesnou příčinu smrti určí až nařízená pitva.

Video Pavel se synem se koupali v přehradě. Otec se utopil. - TV JOJ
480p 360p 240p

Doporučujeme
babetku ( 28. června 2016 08:34 )

Ano, jak to, že se záchranáři ihned nezeptali, s kým tam je...těžko by tak malý kluk by byl na koupališti sám. Jasné pochybení záchranářů a nezájem lidí kolem.

babetku ( 28. června 2016 08:30 )

 Tak většina lidí věděla, že je tam chlapeček s tátou, nikdo ani nekváknul. Pak už věděli, že se teda hledá - v tu dobu už to mohlo být jen tělo - a lidé se tam v pohodě koupou dále???? Buďto jsou to naprostí imbecilové a nebo hyeny, kterým je vše jedno. Snad soutěžili, kdo bude mít "úlovek"???

radka.seznam ( 28. června 2016 00:10 )

Nějak nechápu, že tam záchranáři nechali samotného osmiletého chlapce v šoku samotného a nebylo jim to divné???? A zrzka věděla, že kluk tam byl s tátou a nechala ho plakat samotného na břehu a nic neřekla, až tv???? Co je to za hyenu?? Chudák kluk, ať se z tohoto otřesného zážitku dostane co nejdřív...

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa