Syn exprezidenta míří před soud! Gašparovič si postavil načerno luxusní vilu

Autor: lm - 
11. května 2016
14:01

Syn slovenského exprezidenta stane před soudem! Ivan Gašparovič se bude bránit proti zbourání své luxusní vily. Byla prý postavena na černo.

Státní orgány viní syna exprezidenta z toho, že si postavil svou luxusní vilu v rozporu se stavebním povolením. Luxusní vila v bratislavském Starém Mestě překračuje všechny normy pro danou lokalitu. Proti černé stavbě už roky bojují zejména Gašparovičovi sousedé, kteří přišli kvůli honosné obří vile o výhled.

Ivan Gašparovič už měl málem vyhráno, když mu Krajský stavební úřad dodatečně stavbu povolil a vydal i kolaudační rozhodnutí. Exministr dopravy a výstavby Ján Počiatek dodatečné stavební povolení ale zrušil, a tak de facto potvrdil, že jde o černou stavbu.

Manželé Gašparovičovi podle serveru Pluska.sk podali proti tomuto rozhodnutí žalobu a nyní případ zamíří před soud, kde se o osudu černé stavby rozhodne.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

rentierskej ( 13. května 2016 23:26 )

jasně, bohužel to tak je. ale třeba mu barák najednou spadne, GAŠPAROVIčovi.

kinki ( 12. května 2016 08:36 )

Co vsetko sa uz v dnesnej dobe vola vila....

kinki ( 12. května 2016 08:31 )

Nic sa mu nestane. A Gasparovic mladsi to vie. Toto je iba divadielko pre sprostych, ktori veria ze zakon plati pre vsetkych. Fico sa zastane syna stareho ritoleza.

flesch2z ( 11. května 2016 17:40 )

To je vila? Mně to připomíná Hitlerovo bunkr, nebo spíš tu jeho betonovou stavbu v Hamburku, teď si nevzpomenu jak jí tam říkají.

rentierskej ( 11. května 2016 17:27 )

jak prosté: 1) nekompromisně zbourat; 2) uhradit nehorázně vysokou pokutu. pak by si každý SR/ÁČ rozmyslel, zda ještě něco postaví bez povolení!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud