Návrat rakoviny? Slovenského exprezidenta Gašparoviče operovali na onkologii

Autor: ČTK - 
10. února 2016
10:45

Slovenský exprezident Ivan Gašparovič po necelém roce podstoupil v pondělí další operaci. Stejně jako loni v červnu i tentokráte byl hospitalizován v bratislavském onkologickém ústavu. Napsal to list Nový čas.

"Byl to plánovaný operační zákrok, pan prezident je v pořádku. Deset dnů po operaci by ho měli propustit," řekl exprezidentův syn Ivan.

Podle listu, který se odvolal na nejmenovaný zdroj, Gašparoviče ovšem přiměly k hospitalizaci až zdravotní potíže. Stejně jako loni i tentokráte se prý zákrok týkal tlustého střeva.

Národní onkologický ústav hospitalizaci čtyřiasedmdesátiletého Gašparoviče, který byl prezidentem v letech 2004 až 2014, s odvoláním na ochranu osobních údajů nekomentoval.

Klíčové zdravotnické zařízení se jinak dostalo do centra pozornosti na konci minulého roku, kdy policie obvinila šest jeho pracovníků z krádeže léků. Zaměstnanci se k nekalému jednání přiznali, instituce je propustila.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud