Mladík chtěl zpět prsten od exsnoubenky: Její bratr ho brutálně popravil

Autor: lm - 
6. 5. 2016
21:48

Alabamští policisté řeší opravdu brutální případ vraždy. Mladý Američan (28) požadoval od bývalé partnerky zásnubní prsten, který jí dal. Její bratr ho následně brutálně popravil na benzince.

Adarius Elon Williams (28) po rozchodu se svou snoubenkou Barbarou Washington (31) požadoval, aby mu žena vrátila zásnubní prsten, který jí věnoval. S expartnerkou si dal sraz 8. dubna na benzince, ale to ještě netušil, jaké zvěrstvo pro něj plánuje.

Barbara se na schůzku vydala se svým bratrem Vincentem (25). Žena se na schůzku s expřítelem vybavila pistolí a její bratr pak dílo dokončil. Když dorazili na benzinku, Vincent si kolem obličeje omotal ručník a Adariuse po hádce brutálně popravil.

Vincent do mladého muže vyprázdnil snad celý zásobník, zaznělo nejméně devět výstřelů. Sourozenci skončili krátce poté ve vazbě.

Video Brutální popravu na benzince natočila bezpečnostní kamera. - YouTube/LiveLeak

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

bibs_7 ( 30. května 2016 20:11 )

A co za IQ cekás od opic z bavlníkový plantáze? Co si tam Americani nanosili, to tam ted mají. Asi tak.

br123 ( 7. května 2016 06:38 )

 Nekdy si rikam jestli tihle strelci maji nejaky mozek... navic v USA se sedi trochu dele nez tady... za zastreleni nejakeho noumy s prstynkem si znicit zivot, to musi byt panecku IQ... ale je ted frajer.. beztak si to mysli To je jak se zlatou rybkou...Splnim ti jakekoli prani, ale za 5let zemres... "dyg abisem mjel tisyc korun"

alfasamec ( 7. května 2016 00:19 )

Málo která zpráva dokáže potěšit, jako tato. Taky dávám "palec nahoru."

jiri.k ( 6. května 2016 23:20 )

Situace se dá hodnotit poměrně pozitivně. Jeden černoch mrtvej, další dva zřejmě doživotí.....takže vlastně mínus tři nepřizpůsobiví agresoři...

Zobrazit celou diskusi
Další videa