Kvůli rolexkám ho málem zabili: Brutální přepadení natočila kamera

Autor: lm - 
18. 2. 2016
23:28

Kvůli hodinkám za půl milionu korun ho málem zabili! Britští policisté zveřejnili děsivé záběry z londýnské kanceláře, kde dva lupiči přepadli zaměstnance a brutálně ho zmlátili kvůli rolexkám.

Dva statní lupiči nejdříve postávali před londýnskou prodejnou a vyčkávali na vhodnou příležitost, pak vtrhli dovnitř. Jeden z nich chytl 46letého zaměstnance do kravaty a druhý se mu snažil strhnout zlaté rolexky z ruky.

Oběť se lupičům zprvu bránila, ale muž nakonec kvůli nedostatku kyslíku skončil na krátkou dobu v bezvědomí. Kriminálníci si z obchodu odnesli luxusní hodinky v hodnotě více než půl milionu korun. Od prodejny poté odjeli autem, ve kterém čekal další muž.

Vzhledem k průběhu přepadení si lupiči muže zřejmě vytipovali už předem. I když policisté získali z bezpečnostních kamer dobré záběry, pachatele se ani po osmi dnech nepodařilo vypátrat.

Video Brutální loupež: Kvůli hodinkám muže málem uškrtili. - Police

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

tomik007 ( 19. února 2016 14:50 )

 Uprchlici z moravy.

Zobrazit celou diskusi
Další videa