Muž se odpálil v Bělehradě, do povětří vyletěl v pekárně exministra

Muž se odpálil v bělehradské pekárně.
Autor: shp - 
21. 3. 2016
15:12

Rána, exploze, dým a strach. Dosud neznámý muž se vyhodil do povětří v bělehradské pekárně, patřící bývalému ministrovi. Oznámila to srbská policie. Nikdo další nebyl zabit, ani zraněn.

"Neznámý muž se zabil dnes ve 12:38 SEČ na ulici Ilije Garasanina poté, co aktivoval výbušné zařízení," uvedlo policejní komuniké.

Asi padesátiletý muž podle místních médií vstoupil do pekárny, vybídl všechny přítomné, aby podnik opustili, pak si lehl na granát, který odjistil.

Pekárna patří bývalému ministrovi kultury Bratislavu Petkovičovi, který býval také poradcem prezidenta Tomislava Nikoliče.

Policie rychle uzavřela místo činu, v jehož sousedství se nalézá tržnice, škola a sportovní středisko. Okolnosti případu se vyšetřují.

Video Exploze v bělehradské pekárně. - Youtube.com

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa