U Hlavního nádraží v Ústí se podpálil bezdomovec: Nikdo mě už nechce

U Hlavního nádraží v Ústí se podpálil bezdomovec: Nikdo mě už nechce.  (Autor: Městská policie Ústí nad Labem)
Autor: dce - 
16. února 2016
09:42

Dvaašedesátiletého bezdomovce u Hlavního nádraží v Ústí nad Labem zachránili před vážnými popáleninami, nebo dokonce bolestivou smrtí strážníci městské policie. Muž se polil benzinem a podpálil se - prý už nechtěl žít.

Výkřiky z blízkosti hotelu Palác u Hlavního nádraží zaslechla hlídkující skupinka městských policistů. Na místě uviděli muže, kterému hořela horní polovina těla. Okamžitě z něj hořící oblečení strhali a opatrně ho posadili na zem.

"Jeden ze strážníků přivolal na místo záchrannou službu a policii a druhý strážník popáleného přikryl dekou, kterou donesl z nedaleko zaparkovaného služebního vozidla,“ uvedl podle serveru Novinky.cz mluvčí strážníků Jan Novotný.

Muž strážníkům svůj pokus o sebevraždu vysvětlil se slovy, že už ho nebaví žít, protože neslyší, špatně vidí a nikdo ho nechce. Muž se již dříve léčil v psychiatrické léčebně.

nabuchodonozor ( 16. února 2016 10:35 )

Hlavně, že se budeme starat o cizí vetřelce a okupanty.

lalia ( 16. února 2016 10:07 )

Je smutné,že se naše vláda nestará o takové chudáky.Je to vizitka našeho národa.Hlavně,že se staráme o cizí uprchlíky.O své lidi ne.Kolik bezdomovců trpí a umírá na ulici.

vlaku ( 16. února 2016 10:05 )

 Vůbec se mu nedivím. Lidé sami odchází z tohoto světa, z tohoto státu, který se neumí důstojně postarat o seniory. O opuštěná zvířata se lépe starají jako o opuštěné lidi. Hlavně, že ti, kteří jsem emigrují, neudělali pro tento stát ani "ň", dostávají ubytování, ošacení, stravu a ještě nad tím ohrnují nos. Za komančů by se toto nestalo.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud