Čtvrtek 1. říjen 2020
Svátek slaví Igor, zítra Olívie
Oblačno, déšť 15°C

První foto dívky (†4), které chůva uřízla hlavu. Kvůli nevěře manžela

Autor: shp - 
29. února 2016
23:31

Byla to veselá, i když nemocná dívka. Doma si hrála s panenkami, ale bohužel ji svěřili do nesprávných rukou. Čtyřletou Nastěnku hlídala nevyrovnaná muslimka Gjulčechra Bobokulova. Žena neunesla, že je jí její manžel nevěrný, a dítěti uřízla hlavu. S tou se poté promenádovala v ulicích Moskvy a hrozila, že se odpálí.

Nenávidím demokracii. Jsem teroristka. Chci vaši smrt. Koukněte, jsem kamikadze. Zemřu. Za vteřinu bude konec světa,“ vykřikovala žena s dětskou hlavou v ruce u stanice metra Okťabrskoje pole. Svědci se k ní báli přiblížit, ale zanedlouho se na místě objevila policie, která ženu zpacifikovala.

Ukázalo se, že na sobě žádné výbušniny neměla. Při výslechu Bobokulova vypověděla, že vraždila, protože jí zahnul manžel. Proč tak učinila, si lze jenom domýšlet. Nastěnka však byla postižená, narodila se po komplikovaném porodu s poškozeným mozkem a vyžadovala speciální péči.

Video Chůva v Moskvě usekla hlavu čtyřleté holčičce. - youtube.com

Její maminka Jekatěrina Meščeryjakova dlouhou dobu nemohla najít chůvu, která by se o Nastěnku starala tak, jak by potřebovala. Nakonec našla Uzbečku Bobokulovu. Jenže ženě nejspíš poté, co zjistila, že jí manžel zahýbá, přeskočilo a zlost si vybila na nemohoucím dítěti.

Když se Jekatěrina dozvěděla, že je její dcera mrtvá, zhroutila se. Tolik se snažila postižené Nastěnce zajistit lepší život a nakonec ji zavraždila ta, které ji svěřila do péče…

 

robyno1 ( 2. března 2016 13:10 )

 Když si na něco najmu muslimku nebo muslima, musím počítat s tím, že jim ve jménu Alláha křupne v řepě. Bohužel, tihle lidi umí jen škodit.

tomik007 ( 1. března 2016 11:42 )

Skoro jako Dzamila

joudajoudovy ( 1. března 2016 10:41 )

co blesk zanedbava, obcan napravuje.... chytremu napovez, hloupeho trkni. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Uprchlik-z-Iraku-Uprchlickou-vlnu-organiz uji-USA-s-Tureckem-Mame-dukazy-Odejdete-z-EU-a-postavte-zed-jinak-vas-to-znici-423972

hejhej ( 1. března 2016 10:00 )

vog.ht: K takovým mám vyloženě odpor.

dopdel ( 1. března 2016 09:40 )

Najmout si muslimku jako chůvu,to hovoří za vše.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud