Řidička za jízdy krmila dítě, měla ho na klíně

Řidička na Slovensku jela v autě s dítětem na klíně. K tomu ho krmila.
Autor: shp - 
22. 2. 2016
17:36

Řidič ze slovenského Komárna se nestačil divit, když zastavil na křižovatce a viděl, jak řidička ve voze vedle něj má na klíně dítě. To krmila a nepřestala ani, když se s vozem rozjela.

Říkám si, že špatně vidím. Na klíně řidičky sedělo asi dvouleté dítě. Myslel jsem, že je to asi nějaká atrapa, a tehdy jsem viděl, že otočilo hlavu. Matka mu dávala nějaké jablko do úst,“ řekl TV JOJ svědek.

Vše se odehrálo na křižovatce, když svítila červená. Že by pak žena ale dítě usadila do sedačky, to ani náhodou. „Potom jsem ještě dojel auto, jeli jsme souběžně. V jedné ruce držela dítě, druhou si oblizovala, asi měly dobrý oběd,“ dodal svědek o ženě s dítětem na klíně.

Totožnost řidičky ve voze značky Mercedes už zjišťuje policie. „Řidička svým nezodpovědným konáním kromě sebe a dítěte ohrozila i ostatní účastníky dopravního provozu,“ uvedla policejní mluvčí Božena Bruchterová.

Žena navíc měla v autě další ratolesti. „Na zadním sedadle měla dvě nebo tři děti,“ dodal svědek. „Nevíme, zda je řidička připoutaná. Každopádně by došlo při nárazu k tomu, že dítě by pravděpodobně neudržela. Byla by to vážná poranění,“ řekl znalec z oboru dopravy Ladislav Šipula.

Video Řidička s dítětem na klíně - TV Joj

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

zkratik ( 22. února 2016 22:07 )

řidička mercedesu asi pochází z chudejch poměrů.Pokuta sto eur je pro ní jen kapesný

fikusek11 ( 22. února 2016 19:43 )

Bonzák. Komunistický manýry na Slovensku ještě trvaj.

sores ( 22. února 2016 18:33 )

 Seřvat ji?? No to by z toho vyšla hodně dobře, dát jí obrovskou pokutu a na pár měsíců sebrat řidičák, přísnost jako v Německu. Tací hova.da si nic jiného nezaslouží!!!

tomik007 ( 22. února 2016 18:26 )

 To je tak kdyz kikanka dostane velky davky.

janinax ( 22. února 2016 17:55 )

Blbka co jiného,až se něco stane tak už bude pozdě a pláč bude zbytečný Vytáhnout ji z auta a seřvat ji!!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa