Maminka ztracené Maddie tvrdí: Má dcera žije někde poblíž

Autor: lm - 
15. února 2016
12:58

Má dcera je stále naživu! Maminka malé Maddie McCann, která zmizela na dovolené před devíti lety, věří, že její dcerka stále žije a nejspíš není moc daleko. Policisté ale případ zmizení malé holčičky pomalu odkládají. Maddie by letos oslavila 13. narozeniny.

Nejhledanější dítě světa, malá Maddie McCann, zmizela 3. května 2007 z hotelového pokoje v portugalském Praia da Luz, když byli její rodiče na večeři v blízké restauraci. Po roce portugalská policie případ kvůli nedostatku stop odložila. V roce 2011 se ale případu ujal britský Scotland Yard, ale ani elitní britští detektivové se ničeho nedopátrali a loni oznámili, že bude snížen počet policistů vyšetřujících tento případ.

Rodiče malé Maddie se ale nevzdávají a hodlají rozjet další pátrání. Maminka Kate prohlásila, že její dcera je "stále naživu" a ona nevěří, že by ji únosci odvezli tisíce kilometrů od Praia da Luz. Kate McCann uvedla, že si za poslední roky prostudovala mnoho podobných případů a unesené děti byly vždy poblíž místa zmizení. "Samozřejmě je to jen spekulace, ale zjistili jsme, že to tak většinou je," řekla.

"Naše odhodlání hledat Madeleine se (ani po devíti letech) vůbec nezměnilo. Pořád slýcháme příběhy o lidech, kteří se najdou i po mnoha letech. Stalo se to už kolikrát. Nikdy se nevzdáme," prohlásili rodiče, kteří našetřili a vybrali od dárců už 30 milionů a chtějí rozjet další pátrání.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

rumungro ( 15. února 2016 16:49 )

Kolik jim vynesli tyhlety reklamní kecy?Vím, že už dávno milióny.

balika ( 15. února 2016 15:35 )

Blonďatá holčička s modrýma očima žijící v Portugalsku v místě, kde zmizela, by nezůstala bez povšimnutí, policie již po ní pátra 9 let. Museli by ji už za tak dlouhou dobu kontaktovat.

victor1 ( 15. února 2016 13:32 )

Policisté ale případ zmizení malé holčičky pomalu odkládají. =============================== Tak místo aby se policie s ještě větší vervou vložila do případu ,tak ho odloží?Sakra,já myslel,že odkládání případů je jen doménou naší policie.No tak ti naši se aspon ty případy děcek většinou snaží dotáhnout.Naši odkládají jen podezřele často případy defraudací,zpronevěr a danových úniků podnikatelů,politiků,ovšem a to hlavně regionálních politiků,již okřídlenou větou "nepodařilo se prokázat úmysl".

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud