Krásná Veronika odešla na brigádu, poté zmizela beze stopy

Autor: shp - 
14. 1. 2016
10:18

Děsivé dny plné strachu prožila rodina krásné brunetky Veroniky Furielové (17). Ze svého domova v krizovém centru Domu svaté Kláry v Liptovském Mikuláši odešla na brigádu, ale poté se nevrátila a zmizela beze stopy. Rodina a přátelé vše nahlásili policii a rozjelo se rozsáhlé policejní pátrání.

V neděli ráno odešla Veronika do práce, ale poté se nevrátila a jakoby se po ní slehla země. Když se do svého bydliště nevrátila do noci, policie spustila po dohodě s rodinou a centrem pátrání. Právě v krizovém centru Veronika pobývala kvůli těžké životní situaci už půl roku.

Krásná dívka, která v zařízení vynikala svou inteligencí i talentem, přerušila studium na střední škole v Bratislavě a díky své šikovnosti si v centru města začala přivydělávat jako brigádnice v restauraci. Její zmizení šokovalo přátele i rodinu. Zmizela totiž bez vysvětlení nebo jakékoliv stopy.

Jsem z toho zdrcená, tohle nikdo z nás nečekal. Mám o ni strach. Ona je člověk, který přesně ví, co chce v životě dokázat, proto jsme všichni překvapení,“ řekla Novému Času vychovatelka Adriana Lukáčová. Usměvavé děvče si v centru velmi oblíbili.

Je to už třetí den, strašně nám tu chybí. Je milá a dokáže člověka pochopit. S nikým se mi tak  dobře nepovídá jako s ní,“ smutnila kamarádka Klaudia. Pátrání nakonec dopadlo dobře. Po třech dnech se Veroniku podařilo vypátrat. Kde však byla a proč se neozývala, zatím není jasné.

Doporučujeme
limpo ( 14. ledna 2016 13:35 )

Mám nadpisu rozumět tak, že kdyby byla hnusná, tak po ní neštěkne ani pes?

balika ( 14. ledna 2016 13:17 )

tak pokud mají tamní azylanti IQ 70 a ona 75, tak vynikala

zkratik ( 14. ledna 2016 12:49 )

jo,sorry,ale přesto,když pominu označení "krásná" proč inteligentní dívka přerušá studium na střední škole,dostane se do krizovýho centra a má o ní strach jen vychovatelka a ne rodiče ..Krásná dívka, která v zařízení vynikala svou inteligencí i talentem, přerušila studium na střední škole v Bratislavě a díky své šikovnosti si v centru města začala přivydělávat jako brigádnice v restauraci....

balika ( 14. ledna 2016 12:22 )

Není plnoletá, je jí 17, proto mají povinnost jí hledat.

zkratik ( 14. ledna 2016 12:10 )

byla tři dny nezvěstná?Je snad plnoletá,měli hledat na pornostránkách

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud