První výstřely na pařížském koncertu v klubu Bataclan: Video zachycuje začátek pekla

Autor: bop - 
15. 11. 2015
13:09

Děsivé video z klubu Bataclan mělo původně pouze zdokumentovat vydařený koncert. Kapelu Eagles of Death Metal však náhle přehluší zvuky střelby. Tehdy je ještě nicnetušící publikum považovalo za součást show.

Fanoušek kapely Eagles of Death Metal si chtěl nahrát úryvek z koncertu tak, jako to dělává tolik jiných mladých lidí naprosto běžně. Toto video je ale naprosto neopakovatelné. Shodou okolností zachycuje přesný moment, kdy do klubu Bataclan ve francouzské Paříži vtrhli příslušníci Islámského státu a začali do nevinných návštěvníků kulturní akce střílet.

V prvních vteřinách videa vidíme kapelu na pódiu, jak za doprovodu světelných efektů hraje jednu z mnoha svých písní pro nadšené fanoušky. Kolem 15. vteřiny záznamu ale přijde série hlučných ran - smrtících výstřelů.

Fanoušci je zprvu považovali za součást show, ale reakce kapely je rychle vyvedly z omylu. Bubeník se v šoku rovnou schoval za bubny, ostatní muzikanti jsou naprosto vykolejení. A o pár okamžiků později už začalo peklo...

Video Video z klubu Bataclan, ve kterém zaznívají první výstřely. - YouTube

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

prycsnima ( 15. listopadu 2015 14:39 )

Slunicka at jdou do pi schi ! A ta zku rvena Adolfka nemkyne taky.

vog.ht. ( 15. listopadu 2015 14:11 )

V pomoc do hrobu!

kapturek ( 15. listopadu 2015 14:01 )

Islamsky stat stvorili amici , amici jsou nejvetsi teroristi sveta

kkkastr ( 15. listopadu 2015 13:54 )

 VĚŘÍME V POMOC AMERIKY!!!!!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa