ISIS má další zvrácený trumf: Vycvičili si dětskou popravčí četu!

25. 8. 2015
21:44

Další dětští zabijáci! Fanatici z Islámského státu pokračují ve svém zvráceném úsilí a čím dál více zapojují děti do nemilosrdného a brutálního popravování svých nepřátel. Vycvičili si dokonce dětskou popravčí četu!

Na internetu se objevilo video popravy tří údajných špehů v Iráku. Role katů se zhostili tři mladí chlapci, kterým ještě nejspíš nebylo ani 12 let. Fanatici z Islámského státu jim ukradli jejich nevinnost, když jim do rukou dali pistole a nechali je zmáčknout spoušť. Poté, co mužům vpálili kulku do týla, se chlapci radují.

ISIS v posledních dnech přitvrzuje v této své zvrácené propagandě. Islamisté čím dál tím častěji zveřejňují na internetu videa s dětmi, kteří za ně vykonávají jejich „špinavou práci“. Fanatici také nejednou ukázali, jak tzv. „mláďata chalífátu“ cvičí.

Islamisté při výcviku vymývají dětem mozky, aby plnily jejich zvrácené cíle. Vše začíná tím, že jim dlouhé hodiny vtloukají do hlavy extrémně násilný výklad islámu a nutí je naučit se Korán a šaríu. Mladí chlapci se učí zacházet se zbraněmi a jsou nuceni také trénovat popravy.

308win ( 25. srpna 2015 23:14 )

Ano, a tohle nám křičí v Evropě že má hlad, a má to i více práv než rodilí Evropani du blejt Velebnosti, více takových rodin přijímat ale nastěhovat to kocábům a podobným individuím domů. Ps. zažil sem muslimskou pohostinnost na vlastní kůži to jen pro případné rejpaly.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa