Džihádista junior hrozí útoky! Jde o syna nechvalně proslulé teroristky

Autor: shp - 
4. ledna 2016
15:42

Je mu teprve kolem šesti let, ale Velké Británii hrozí s děsivostí ostatních hrdlořezů z ISIS. Chlapec, který se objevil na novém propagačním videu teroristů, je přitom dost možná Isa, syn nechvalně proslulé nevěsty džihádisty Grace ‚Khadijah‘ Dare, která pláchla z ostrovního království do Sýrie.

V novém videu teroristé hrozí krvavými útoky na Velkou Británii. Jako zastrašovací prostředek používají malého chlapce ve vojenském oblečení. Vymyli mu mozek a dítě netouží po ničem jiném než po masakru bezvěrců. „Budeme zabíjet bezvěrce,“ hlásá dítě na záznamu.

Odborníci se domnívají, že je chlapec synem Grace ‚Khadijah‘ Dare. Ta v roce 2014 nahrála na Twitter po odcestování do Sýrie, kde se provdala za džihádistu, foto svého syna Isy, jak drží v ruce samopal kalašnikov. Dítě přitom vyměnilo samopal plastový, který drželo v ruce dříve, za skutečný.

Grace ‚Khadijah‘ Dare se provdala za švédského islamistu, který si říká Abu Bakr. Již dříve konvertovala k islámu v londýnské mešitě. „Je to zoufalý pokus od skupiny, která ztrácí území, stejně jako ztrácí sympatie ostatních,“ označil nové video britský premiér David Cameron.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

prycsnima ( 5. ledna 2016 01:34 )

Silvestr v nemecku.Prepadavani zen hordama africanu a arabu na Silvestra . Budte zatim radi ze jste v CR.

bandour ( 5. ledna 2016 00:01 )

a naší lidé, kteří dají najevo silný nesouhlas s touto zvěří, budou naší ubožáci ještě soudit.

bandour ( 4. ledna 2016 23:56 )

zkratik ( 4. ledna 2016 22:11 )

možná by stačilo stáhnout mu kalhoty a dát mu pětadvacet na holou,pak by kušoval

renoli ( 4. ledna 2016 20:47 )

Já bych tomu parchantovi předvedla takový džihád, že by zapomněl i jak se jmenuje.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud