Sobota 28. listopad 2020
Svátek slaví René, zítra Zina
Oblačno 3°C

Prostitutka zastřelila klienta: Ukázalo se, že to byl sériový vrah! Na svědomí má nejspíš další desítku žen

Autor: lm - 
27. července 2015
20:39

Až dvanáct let řádil v několika amerických státech sériový vrah prostitutek. Přítrž jeho hrůzovládě udělala až jedna z jeho klientek a plánovaná oběť, která ho v sebeobraně zastřelila.

Pětačtyřicetiletý Neal Falls si společnici vystupující pod jménem Heather vyhlédl přes internet a sjednal si schůzku. „Život nebo smrt?“ zeptal se vrah, když mu Heather otevřela, a namířil na ni zbraň.

Ženu natlačil dovnitř a začal ji škrtit. „Když mě škrtil, popadla jsem pohrabáč, a když položil zbraň, aby mi pohrabáč vyrval z rukou, natáhla jsem se po zbrani a střelila za sebe,“ popsala Heather, jak vraha zastřelila. Poté prostitutka vyběhla z domu a zavolala policii.

Přivolaní policisté v jeho autě objevili „vražednou výbavičku“. V kufru měl mačetu, lopatu, sekery, kladiva, nože, neprůstřelnou vestu, pouta, láhev bělidla a seznam prostitutek, které jsou naštěstí stále naživu.

Vyšetřovatelé pojali podezření, že Neal Falls je zodpovědný za smrt asi desítky prostitutek v letech 2003–2015 v několika státech USA. „Je pravděpodobné, že jde o sériového vraha,“ řekl Steve Cooper, šéf místního policejního oddělení. „Věděla jsem, že mě přijel zabít. Bylo vidět, že to nedělá poprvé... Sám řekl, že půjde na hodně dlouho do vězení,“ potvrdila Heather, která jeho řádění ukončila. Za vraždu v sebeobraně jí nic nehrozí.

zkratik ( 27. července 2015 22:53 )

a kde to čteš????

naidka ( 27. července 2015 21:17 )

Hmm, otevřít někomu, o kom dopředu vím, že mě přijel zabít.... Udatná to prostitutka.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud