Válka očima džihádisty: Terorista z ISIS nahrál vlastní smrt, dostal to do hlavy od snipera

Terorista z ISIS natočil vlastní smrt. Zastřelil ho sniper.
Autor: shp - 
23. 6. 2015
05:40

Všude kolem jsou slyšet střelba a výbuchy, jediné, co je přehlušuje, je hlasité oddechování. Takhle vypadá svatá válka očima samotného džihádisty. Terorista natočil drsnou přestřelku kamerou připevněnou na hlavě. Nedopadla pro něj dobře.

Allahu Akbar,“ křičí radikálův spolubojovník. Vše vypadá jako z válečného filmu. Na záběrech je vidět, jak terorista utíkal před střelbou a snažil se najít lepší pozici pro opětování palby.

Když se konečně schová za pytle písku, které slouží jako úkryt, udělá zásadní chybu. Na okamžik vykoukne a ihned schytá kulku od snipera rovnou do hlavy. Poté už kamera hledí vzhůru, jak islamistovo tělo padlo k zemi.

Děsivé záběry byly pořízeny pravděpodobně minulý měsíc v iráckém Ramádí. To padlo do rukou právě radikálů z ISIS. Místní vojáci se však nevzdají tak snadno. Válka s teroristy stále nekončí.

Video Terorista natočil vlastní smrt malou kamerou umístěnou na hlavě. - Live Leak

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

salto ( 23. června 2015 10:10 )

Jo a každý ráno na něj čeká 50 zcela čerstvých panen

cilek ( 23. června 2015 09:27 )

Svatý bojovník dostal, co zasloužil. A takhle, doufám, brzy skončí většina z nich.

Zobrazit celou diskusi
Další videa