Teroristé z ISIS přitvrdili: Mladí kluci se mlátí v kleci!

Autor: štš - 
22. června 2015
05:41

Džihádisté z Islámského státu rozjeli novou vlnu propagandy, která má do jejich řad přilákat nové rekruty. Na internetu zveřejnili video, na němž se malí kluci surově mlátí v ringu obehnaném vysokým plotem.

V kleci se bijí děcka, kterým zjevně není víc než 13 let. Hlasitými výkřiky je při tom povzbuzuje jejich »mentor«. Ten se pak sám zapojí do výuky: Mlátí je tyčí přes holá těla, nechá je hlavou bouchat do vyskládaných dlaždic, nebo se jim projde po břiše, když leží na zemi.

Na řadu přijdou i zbraně – v rámci čehosi, co by se dalo nazvat tréninkem kuráže a chladnokrevnosti. »Učitel« jim střílí nad hlavu ostrými náboji a oni se nesmí ani pohnout.

Je to ohavná glorifikace dětské brutality. Má apelovat na rodiče případných budoucích bojovníků, ale i na ně samotné,“ má jasno Anthony Glees z Centra bezpečnostních a zpravodajských studií Buckinghamské univerzity.

Video Takto cvičí ISIS mladé bojovníky. - Youtube.com

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

honza54.. ( 22. června 2015 09:03 )

to je další debilní zábava, kterou je naučili teroristé z CIA

plysovykozisek ( 22. června 2015 07:49 )

 Ať je rakovina zežere.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud