Teambuilding se zvrtnul: Pracovníci banky si utahovali z poprav ISIS, dostali padáka

Autor: shp - 
7. července 2015
11:15

Teambuilding je událostí, při které se zaměstnanci sblíží se svými kolegy a zažijí nějakou tu legraci při mimopracovních aktivitách. Někdy se ale může dosti zvrtnout. Své o tom ví šest zaměstnanců britské banky HSBC, kteří si utahovali z poprav ISIS.

Společně vyrazili na motokáry a adrenalin ze závodů jim nejspíš zatemnil mozek. Poté, co se prohnali po okruhu, se totiž oblékli za teroristy z ISIS a jednoho vězně. A natočili se při tom.

Popravčí drží falešný nůž a další muž křičí „Alláh je veliký!“ Následně je z krátkého záznamu slyšet smích. Jakmile se video dostalo na veřejnost, byl z něj okamžitě poprask.

Zaměstnanci banky vše popřeli, ale netrvalo dlouho a dostali vyhazov. „Netolerujeme nepřípustné chování,“ prohlásil mluvčí banky HSBC. Inu, teambuilding je stále pracovní záležitostí.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

luder ( 1. ledna 2016 08:11 )

Řečičky jak oblbovat tady lidi! Žádné popravy nejsou, je to jenom taková legrace. „Imigranty vítejte, jsou to moc hodní lidé!“

rumungro ( 9. prosince 2015 20:17 )

Já celkem chápu,že si takto snažili uvolnit flustraci.Ono pracovat v bance...

dumik ( 7. července 2015 12:52 )

Teambuilding sám o sobě je zvrhlost. Kdo se touží sbližovat se svými spolupracovníky, kamarády najde normálně a nemusí šaškovat zpravidla ve svém čase, a kdo potřebuje jen korektní kolegy, i ten se zařídí bez podobnýcz nechutných amerických šaškáren

mikade ( 7. července 2015 12:39 )

... a dělejte vše pro to, aby to jednou nebyla "taškařice" ale holá skutečnost. Současným polit, špičkám ČR to jaksi stále nedochází!!!!

andorea ( 7. července 2015 11:37 )

Jsem strašně ráda, že se podobných povinných firemních taškařic nemusím účastnit.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud