Středa 24. července 2024
Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub
Oblačno, déšť 23°C

Rozárka se narodila v sanitce: Mamince asistovali kolegové ze záchranky

Rozárka se narodila v sanitce: Mamince asistovali kolegové ze záchranky
Rozárka se narodila v sanitce: Mamince asistovali kolegové ze záchranky  (Autor: ZZS Středočeského kraje)
Autor: VaB - 
30. března 2023
20:32

Monika se Zdeňkem pracují u středočeské záchranky. Před několika dny se jim narodila milovaná dcera Rozárka. Ta na svět spěchala tak rychle, že se narodila v sanitce za pomoci záchranářů. A právě kolegů novopečených rodičů.

Partneři Monika se Zdeňkem pracují u zdravotnické záchranné služby Středočeského kraje jako záchranáři. Společně se těšili na narození dcerky Rozárky. Netušili ale, že se z porodu stane ryze záchranářská záležitost.

A to proto, že u porodu asistovali jejich kolegové. „Monice totiž porod postupoval rychle, a proto zavolala na pomoc záchranáře. Rozárka se na ně ale rozhodla nečekat, po příjezdu naší posádky se už plná života drala na svět,“ popsali záchranáři na facebooku.

Maminka nakonec musela odrodit v sanitce, kde se jí narodila zdravá holčička plná sil. „Vítej mezi námi, Rozárko, ať je tvůj život plný zdraví, lásky, štěstí a lidí, kteří ti budou dál pomáhat, kdykoliv to budeš jen trochu potřebovat,“ vzkázali na závěr zdravotníci.

Rozárka se narodila v sanitce: Mamince asistovali kolegové ze záchranky Rozárka se narodila v sanitce: Mamince asistovali kolegové ze záchranky | ZZS Středočeského kraje

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi