Neděle 26. března 2023
Svátek slaví Emanuel, zítra Dita
Oblačno, déšť 12°C

Manžele dělí 37 let: Nyní spolu hodlají mít dítě, pro ženu by bylo již osmé!

Autor: štt - 
15. března 2023
18:54

Manželský pár Cherly (62) a Quaran (25) vzbuzují na sociálních sítích velké pozdvižení. Teď oznámili další překvapivou zprávu. Chtějí spolu mít miminko. Kvůli ženině vyššímu věku uvažují o využití náhradní matky, či adopce.

Cherly McGregorové je 62 let. Před rokem a půl si vzala za manžela o 37 let mladšího Quarana McCaina. Dle The Sun seniorka na svět přivedla již sedm dětí a je sedmnáctinásobnou babičkou. Přesto by znovu ráda otěhotněla. Tvrdí o sobě, že má víc energie, než její vlastní potomci.

Neobvyklý pár šokuje videi o svém intimním životě. Na TikToku ho sleduje přes čtyři miliony uživatelů. Mnozí z nich o dvě generace starší Cherly kritizují, že je na takovýto způsob života příliš stará. Ostatní zase nemohou pochopit, proč Quaran seniorku miluje.

Pár je ale na nepřejícné poznámky zvyklý a nedělá si z nich těžkou hlavu. „Je mi to jedno,“ tak například Cherly odpověděla na jeden z neslušných komentářů. Je prý ráda, že mladíka potkala. „Milujeme se a chceme založit společnou rodinu,“ oznámila.

Žena kvůli vysokému věku nemůže dítě odnosit, ale pár prozradil, že již jednají o náhradní matce. Kdyby to však nevyšlo, jsou otevření adopci. Pár bude o celém průběhu nejspíše informovat na svých sociálních sítích. „Nikdy není pozdě mít dítě,“ uzavřela Cherly.

Tomio Vyndei ( 16. března 2023 10:28 )

Už to chápu. Dělaj si z lidí srandu. Ona je o dost mladší, akorát ty fotky jsou prohnané přes takovou tu stárnoucí aplikaci. Jasný 😁

Tomio Vyndei ( 16. března 2023 10:24 )

To je trošku nechutný ne?

Jan Reichardt ( 15. března 2023 22:33 )

Mojí manželce je dokonce 64 let a divné mě to nepřipadá.

trintin ( 15. března 2023 22:31 )

Tohle mi připomnělo vtip. Probudí se opilý havíř po dni horníků v posteli s cizí ženou. Ty, my jsme s polu něco měli? Jasně, opdoví ona. Kolik máš roků, ptá se horník. No dovol, říká žena, přece tolik na kolik vypadám. Horník se zamyslí a řekne: to není možné, tak dlouho přece nikdo nežije.

DD22 ( 15. března 2023 21:49 )

Fuj, to je mumie. Blééé. Ta 6 je určitě vzhůru nohama.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa