Pondělí 26. února 2024
Svátek slaví Dorota, zítra Alexandr
Zataženo, déšť 8°C

Holčičku pomáhá „vychovávat“ smečka psů! Lidé jí říkají Mauglí

Autor: rc - 
24. ledna 2023
20:22

Neobvyklé pomocníky na výchovu dcery má Ashley z americké Tulsy. Jednatřicetiletá žena má smečku psů, které si oblíbila její malá dcerka River. Batole si hraje s jejich miskou na vodu, leze jim do pelechu a nepohrdne ani jejich hračkami. Díky neobvyklému poutu, které batole a šestice německých ovčáků mezi sebou mají, se děvčátku začalo přezdívat „Mauglí“.

Američanka Ashley miluje zvířata a zejména psy. Doma jich má rovnou šest. Smečka německých ovčáků je důležitou součástí její rodiny, a dokonce si je oblíbila i její malá dceruška River. Ashley je populární na sociální síti instagram, kde často informuje o svém životě se smečkou.

Členka smečky

Ashley ale měla po narození dcery strach. Bála se, že ji psi Meeka, Kai, Ryker, Koba, Brenna a Roma nepřijmou. Nicméně obavy brzy přešly. Roztomilá holčička rychle zapadla do smečky a šestice vlčáků se stala jejími ochránci.

„Když jí bylo kolem osmi měsíců, začala je sledovat a snažila se napodobovat, co dělají,“ uvedla Ashley pro britský deník Daily Star.

Malá Mauglí

Na instagramu publikovala video, v němž například River leze po všech čtyřech jako její chlupatí kamarádi. „Miluje hraní v jejich vodě,“ dodává maminka s tím, že když zapomenou misku s vodou zvednout, River se v ní začne cachtat. Dokonce jim krade i žrádlo.

„River se na ně obvykle usměje, když je vidí, a jde je obejmout a dát jim pusu. Snaží se vyslovovat jejich jména,“ dodává Ashley. Dívka je ale ještě hodně malinká a teprve se učí, jak ke zvířatům přistupovat, nežně je hladit a objímat.

Fanoušci jsou z malé River a její smečky nadšení a začali jí přezdívat „Mauglí“.

„Bude mít skvělý imunitní systém. Myslím, že je to úžasné,“ uvedl jeden z fanoušků. „To je ta nejroztomilejší věc, jakou jsem kdy viděl,“ píše další.

Video  Čtyřnozí mazlíčci královny Alžběty. Toto jsou její milovaní psi  - Videohub
Video se připravuje ...

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

Hestia1 ( 25. ledna 2023 21:36 )

Nechutný, děvčátko bude dobře zblbnutý a hlavně se toho psího smradu už nezbaví

Skrhola ( 25. ledna 2023 11:14 )

Na tom videu s Kvín to v tom jejím Jaguáru muselo bejt psího smradu jako v Cařihradu🤣

Zobrazit celou diskusi