Pátek 23. února 2024
Svátek slaví Svatopluk, zítra Matěj
Zataženo, déšť 9°C

Nelehký život potetované mámy (35): „Ostatní matky se se mnou odmítají bavit,“ stěžuje si

Autor: štt - 
16. ledna 2023
21:54

Lidé na sociálních sítích začali ve velkém sdílet fotografie Melissy Sloanové (35). Mnohé totiž šokovala svým neobvyklým vzhledem. V rozhovoru pro Daily Star se svěřila, co ji na tetování přitahuje a jak se vyrovnává s negativními reakcemi ze svého okolí.

Žena původem z Walesu přiznala, že už od dětství obdivovala všechny výrazně potetované jedince. Za svou múzu však považuje Dragon Lady – texaskou tatérku, která je od hlavy až k patě pokrytá inkoustovými šupinami.

Na modelce kromě ojedinělého vzhledu obdivuje zejména odvahu, s kterou vystupuje. „Přestože se musí setkávat s ještě větším nepochopením než já, je na veřejnosti neustále milá,“ oceňuje Melissa, která neustále čelí různým pomluvám. Například když vyzvedávala své děti v jeslích, ostatní matky se s ní odmítaly bavit.

Dále se nechává inspirovat od jiných influencerů, kteří se nebojí experimentovat se svou vizáží. „Asi před pěti lety jsem si na prsa nechala udělat pavučiny dle jedné modelky,“ přiznává Melissa. Žena vždy snila o modelingu, ale nikdy sebe sama nepozvažovala „za dostatečně hezkou“. Nyní se na takovou práci prý cítí už příliš stará.

Vášeň pro nová tetování však nevyprchala. Na těle má obrazy s různými motivy – od křížků přes zajíčka z Playboye až po anglickou vlajku. Některé nápady přicházejí od jejích dvou dětí. Ty své mamince navrhly, aby do sbírky přidala motýly.

Nyní Melissu na Facebooku sleduje skoro šest tisíc lidí. Přestože se mezi nimi najde několik „hejtrů“, mnozí ji podporují za to, že se rozhodla sdílet svou zkušenost.

Video  Blesk Podcast: Znojemský indián Šrámek promluvil o porážce epilepsie  - Jiří Marek
Video se připravuje ...

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

lucie13 ( 18. ledna 2023 15:17 )

Asi tak, taky bych se “toho” lekla

spania ( 18. ledna 2023 15:04 )

Ta ženská je totální blázen! Jak tohle se sebou může někdo dobrovolně udělat,to fakt nechápu.Je to hnus.Nevím,co lidé na tom tetování vidí,proč mají potřebu nechat na sebe čmárat a vypalovat si na tělo takové věci...Krásné čisté tělo bez tetování je přece mnohem hezčí.A zvláště u ženy.

hejhej ( 18. ledna 2023 09:32 )

josemu:
Ženy se podle možnosti ozdobily buď šperky ze zlata nebo sříbra, pěknou, vkusnou bižuterii, kterou mohly střídat. Tak mají potetovaní "obrázky" na celý život a mnohým ženám zaniká pěkné oblečení před hnusným tetovánáním.

hejhej ( 18. ledna 2023 09:29 )

Vůbec se nedivím, že se s takovou šeredkou nikdo nebaví. Mi potetovaní připadají jako trvale špinaví. Je to nevkusná móda.

krapotkin ( 17. ledna 2023 18:14 )

Nutil ji snad někdo k tomuto "umění"?

Zobrazit celou diskusi