Úterý 21. května 2024
Svátek slaví Monika, zítra Emil
Polojasno, bouřka 23°C

Módní ikona Kate: Připomeňte si s námi její nejlepší outfity roku 2022!

/
 • Kate Middleton letos opět zářila.
  2. ledna 2023 ● 10:30

  Letošní rok byl pro Kate Middletonovou (40) skutečně náročný. Po úmrtí královny Alžběty II. (†96) najednou „povýšila“ na princeznu a s novým titulem získala novou zodpovědnost. Prošla si oslavami, smutečními událostmi, hollywoodskými premiérami i cestami do zámoří... A při tom všem opět vypadala skvěle. Připomeňte si s námi její nejikoničtější outfity roku 2022.

 • 1.

  Recepce diplomatického sboru

  6. prosince zazářila Kate na recepci diplomatického sboru v Buckinghamském paláci. V elegantní rudé róbě s dlouhými rukávy i sukní naprosto dostála své nové roli princezny z Walesu.

 • 2.

  Ceny Earthshot

  Na letošním předávání cen Earthshot v americkém Bostonu se Kate objevila v zelených „ekošatech“ – róbu si totiž půjčila z půjčovny jen na tuto zvláštní příležitost. Na celý večer ji přitom vyšla jen asi na dva tisíce korun, takže britští plátci daní jistě zaplesali. 

 • 3.

  Setkání s jihoafrickým prezidentem

  Na recepci s prezidentem Jihoafrické republiky Cyrilem Ramaphosou (70) oblékla honosnou bílou róbu s rukávy napodobujícími plášť. Svou pověstnou elegancí okouzlila všechny přítomné.

 • 4.

  Návštěva porodnice Royal Surrey County Hospital

  Po úmrtí kárlovny Alžběty II. (†96) držela rodina dočasně smutek, i ten ale musel někdy skončit. Kate smuteční období na začátku října ukončila návštěvou nemocnice Royal Surrey County Hospital v anglickém městě Guildford, kde navštívila matky s předčasně narozenými miminky. Pro tuto příležitost zvolila jasně žluté žaty a naprosto v nich zazářila. 

 • 5.

  Elegantní dostihy

  Na tradičních dostizích se po boku manžela Williama (40) objevila Kate v puntíkovaných šatech až ke krku, s ladící mašlí na klobouku, s psaníčkem v ruce a v hnědých lodičkách na jehlovém podpatku. 

 • 6.

  Po smrti královny

  Po úmrtí britské panovnice Alžběty II., která vládla neuvěřitelných 70 let, bylo potřeba hlavně dát najevo smutek a úctu. Před truchlící občany proto Kate vystoupila ve zcela prostých černých šatech bez jakýchkoli ozdob, a ve střihu, který zahaloval ruce, hruď i kolena. Vzhledem k situaci působila opět takřka perfektně. 

 • 7.

  Premiéra Top Gun: Maverick

  Na premiéře filmu Top Gun: Maverick, kde se setkala i s hlavní hvězdou Tomem Cruizem (60), se sladila s manželem do posledního detailu. Jednoduché černé šaty s bílým pruhem přes ramena posloužila situaci dokonale. Mezi hollywoodské hvězdy aristokratka skvěle zapadla...

 • 8.

  Ceny za design

  V květnu princezna předávala cenu Královny Alžběty II. za britský design v muzeu designu v Londýně. Na akci neziskové organizace s názvem Britská módní rada dorazila v elegantních zelenomodrých šatech pod kolena ozvláštněných výrazným páskem. 

 • 9.

  Turné po Karibiku

  Čtvrtý den svého turné po Karibiku, ve městě Kingston na Jamajce, okouzlila Kate přítomné v zelených večerních šatech s nadýchanou sukní. 

 • 10.

  Návštěva Scarborough

  Po úmrtí Alžběty II. se letos z Kate Middletonové stala princezna. S novým titulem ale přišla i nová role... a jindy kreativní Kate přešla na o něco více strohé módní variace. Fanoušci si toho dobře všimli například během návštěvy nového prince a princezny z Walesu ve velšském městě Scarborough. 

 • 11.

  Královnin pohřeb

  Na pohřbu královny Alžběty II. nebyl pro jakékoli módní výstřelky absolutně prostor. Kate se situace zhostila se ctí; oblékla elegantně střižený, jednoduchý kabátek se zvýrazněným pasem a klobouk se síťkou přes tvář.

 • 12.

  Recepce s bahamským guvernérem

  Karibské turné Williama a Kate bylo pro fanoušky slavné princezny skutečnými žněmi. Na recepci pořádané generálním guvernérem Baham Corneliem A. Smithem například dorazila v blyštivých stříbrných šatech bez rukávů. 

 • 13.

  Pouliční karneval

  Sedmý den svého turné po Karibiku měla Kate možnost sledovat pouliční karneval na Bahamách. Učinila tak v lehkých zelenkavých šatech s ozdobnými knoflíčky. 

 • 14.

  Příjezd na Bahamy

  Obyvatele Baham okouzlila Catherine hned po příjezdu. Dorazila totiž v elegantních tyrkysových šatech do půlky lýtek a s nezvykle vysoko posazeným culíkem. Volba nebyla náhodná – jedná se o národní barvu, která je i na vlajce.

 • 15.

  Konec turné

  S prosluněným Karibikem se pak na mezinárodním letišti na Bahamách rozloučila v žlutých šatech s peplumem kolem pasu a nabíranými rukávy. Opět sáhla po národní barvě ostrovního státu.

 • 16.

  Galerie

  Na všechny fotografie se podívejte do galerie pod videem. 

   

  Video
  Video se připravuje ...

  5 věcí, které má Kate Middleton společné s princeznou Dianou Videohub

  Fotogalerie
  409 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 2

srpen: Náklonost ne, prosím, píšeme náklonnost.

(02. 12. 2023 10:46)

Milla: Plesku,ty vaše žvásty,to je žrádlo.Jaké nové roli musí dostát v roli princezny z Walesu na recepci diplomatického sboru než dříve ?Proč by se měl daňový poplatník tetelit blahem že róba vyšla jen na dva tisíce za večer když daňový poplatník nemá s placením jejího oblečení naprosto nic společného?To fakt neznáte ani ta nejzákladnější fakta?

(11. 02. 2023 01:37)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...

Dnešní horoskopy