Úterý 16. července 2024
Svátek slaví Luboš, zítra Martina
Oblačno, bouřka 29°C

Ženě řekli, že její syn zemřel: Po dvanácti letech ho našli v nemocnici!

Ženě řekli, že její syn zemřel: Po dvanácti letech ho našli v nemocnici!
Ženě řekli, že její syn zemřel: Po dvanácti letech ho našli v nemocnici!  (Autor: Profimedia)
Autor: rix - 
6. ledna 2023
16:57

Opravdový vánoční zázrak potkal skotskou maminku Joyce Curtisovou. Svého syna Nicholase neviděla dvanáct let a dávno ho oplakala. Domnívala se, že zemřel. 19. prosince ale přišel neuvěřitelný telefonát. Její syn je prý naživu a leží v nemocnici ve Francii. Joyce se teď chystá své dítě dostat domů. 

Joyce už svého syna v mysli pochovala. Naposledy se s ním viděla v roce 2010. Nicholas se již dříve rozhodl vydat do zahraničí, protože dostal vyhazov z práce. Štěstí chtěl hledat ve Španělsku a Francii. Od té doby se své matce ozýval jen velmi sporadicky. 

Britka pojala to nejhorší podezření. Když vypukla epidemie covidu-19, domnívala se, že její syn na tuto zákeřnou nemoc zemřel. Vzdala veškeré naděje na to, že by se ještě někdy ozval, a Nicholase oplakala. 

Krátce před letošními Vánocemi se ale stal zázrak. 19. prosince zazvonil telefon. Joyce se dověděla, že její syn je naživu a leží v nemocnici na jihu Francie. „Nemohu tomu uvěřit. Myslela jsem, že je mrtvý,“ svěřila se deníku Daily Mail

Pro Joyce jde o velmi citlivou věc už jen proto, že jí před pár měsíci zemřel manžel. „Je to jako zázrak, tohle udělalo mé Vánoce opravdovými,“ uvedla v slzách. 

Za synem se již dříve vypravila

Její syn mezitím zřejmě žil drsný život v ulicích Paříže. Joyce ho v roce 2009 nahlásila jako pohřešovaného. O rok později byla Skotka kontaktována britským konzulátem v Paříži, aby jí oznámil, že Nicholas byl přijat do nemocnice ve Francii. Tehdy se za ním vydala, ale viděli se naposledy. 

„Zase zmizel, nevím proč,“ kroutila hlavou žena. „To bylo naposledy, co jsem o něm slyšela. Až do teď,“ uvedla. I tentokrát po dlouhých dvanácti letech dostala zprávu od konzulátu, že jejího syna přijali do nemocnice ve Francii. 

Joyce mluvila se svým synem po telefonu a prý působí zdravě. Dokonce se chce vrátit domů. „Nedovedu si představit, čím si prošel. Potřebuji ho dostat domů,“ svěřila se. Oznámení se setkalo s vlnou radosti ze strany jejích přátel a rodiny. „Snad se ti ho podaří dostat domů, jsem za vás tak šťastná,“ uvedla jedna ze známých.

Video  Ukrajinský voják poznal v ženě svou babičku  - Twitter
Video se připravuje ...

 

kralovna-vsech-mori ( 6. ledna 2023 19:53 )

Nikdo, to rozhodla sama.

Zobrazit celou diskusi