Pondělí 22. dubna 2024
Svátek slaví Evženie, zítra Vojtěch
Oblačno 7°C

Radana Zemanová (60) vzpomíná na Proměnu s nejčtenějším deníkem: Šmrnc mám díky Blesku

Autor: Matěj Doubek - 
16. srpna 2022
05:00

Slavíme s Bleskem perlovou svatbu, říká věrná čtenářka Radana Zemanová (60) z Prahy. Objevila se i přímo na stránkách nejčtenějšího deníku, když si nechala ušmiknout své dlouhé vlasy.

„Každý den si Blesk kupuji už od jeho začátků. Je to vlastně i mé třicetileté výročí,“ směje se energická dáma a u příležitosti narozeninové akce „30 let: Byli jste v Blesku?" vzpomíná, že v jednu dobu jsme si byli ještě mnohem blíž.

„S rodinou jsme bydleli hned vedle tehdejší redakce na Žižkově. Každý den jsem chodila okolo a jednou jsem si všimla výzvy k možnosti přihlásit se do Proměny. Tak jsem sebrala odvahu a přihlásila se. Během 14 dní jste mě vybrali. Jsem hrozně ráda, že jsem se odvážila,“ vzpomíná na jedinečný zážitek paní Radana.

Na dlouhá léta

Rodina, přátelé i spolupracovníci. Všichni jí proměnu chválili. Nejdůležitější však bylo, že se sama cítila skvěle. „Získala jsem nový šmrnc. Celá proměna byla úžasná, ale nejlépe jsem se cítila ze změny účesu. Kratší účes mi hrozně sedl. Tak moc, že jsem u něj vlastně zůstala dodnes,“ usmívá se Radana Zemanová.

Dárek k výročí

Kromě změny vzhledu a jedinečného zážitku utkvěl paní Radaně v paměti především jeden člověk. „Kadeřník pan Červený, byl naprosto senzační. Škoda jen, že už se mi s ním nepodařilo znovu setkat,“ posteskla si. Blesk dokáže dát dohromady dva lidi i po dvaceti letech. „Na Proměny s Bleskem rád vzpomínám. Všechny dámy byly vždy natěšené na změnu a nám byla dávána velká důvěra a volnost. Je krásné slyšet, že má práce zanechala takovou stopu, a už se velmi těším na shledání s paní Zemanovou po tolika letech,“ říká zkušený kadeřník Michal Červený.

Jak se přihlásit?

Tři společné dekády, to už je pořádný důvod k oslavě. Po celá léta je Blesk na vaší straně a někdy i vy na jeho stránkách. Našli jste se v našich článcích nebo na fotografiích? Pochlubte se jimi a staňte se součástí našeho výročí.

Příspěvek lze zaslat:

1) prostřednictvím webového formuláře na stránce www.blesk.cz/30let

2) na e-mail: byljsemvblesku@cncenter.cz

3) poštou na adresu: Redakce Blesk, Komunardů 1584/42, 170 00 Praha 7. V obálce označené heslem Byl jsem v Blesku

4) případně přes sociální sítě Facebook, Instagram nebo program Messenger Kompletní podmínky a pravidla najdete na: www.Blesk.cz/30let

Zobrazit celou diskusi