Sobota 2. července 2022
Svátek slaví Patricie, zítra Radomír
Oblačno, bouřka 27°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Sbohem, paničko! Pejskovi dovolili se naposledy rozloučit se svou majitelkou u rakve

Autor: rix - 
16. května 2022
17:45

Dojemné video truchlícího pejska Dia ze severu Mexika doslova boří internet. Chlupáčovi zemřela panička a on se mohl zúčastnit jejího pohřbu. Pitbul měl dovoleno vystrčit přední tlapky na rakev, aby se na svoji paničku v otevřené rakvi naposledy podíval. 

Video bylo sdíleno na TikTok uživatelem Herrera Nalleli a žádné oko, které ho vidělo, nezůstalo suché. Za chvíli nasbíralo neuvěřitelných 4,6 milionů zhlédnutí. „Budeš nám chybět, maminko,“ stále na stuze v květinách, které obklopily rakev. Zeus po celou dobu seděl oddaně přímo u rakve. 

Pak se stalo to, co si určitě roztomilý pejsek přál. Bylo mu dovoleno naposledy povyskočit na okraj rakve, aby se mohl na svou zesnulou paničku podívat. „Děkujeme, že jste ho nechali se naposledy rozloučit, vyjadřuji nejhlubší soustrast,“ uvedl jeden z komentujících na TikToku. 

Srdcervoucí záběry byly podle deníku Mirror pořízeny ve městě Ciudad Juarez na severu Mexika ve státě Chihuahua. „I psi potvrzují, že ti zemřelí jsou i po své smrti stále mezi námi,“ dodal další z komentujících. 

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa