Sobota 21. května 2022
Svátek slaví Monika, zítra Emil
Oblačno 22°C

Máma bojující s rakovinou se rozhodla najít dceři (30) partnera: Inzerát jí dala na billboard!

Autor: rc - 
21. ledna 2022
12:02

Máma z Bostonu Beth Davisová chce vidět svou dceru Molly (30) šťastně zamilovanou tak moc, že se jí rozhodla pomoci najít toho pravého. Jednašedesátiletá žena bojuje už dva roky s rakovinou prsu a bojí se, že tu už nebude, až se její dcera konečně zamiluje. Rozhodla se proto spolčit se seznamkou a vystavit dceřin inzerát na billboardu!

Ačkoliv je mladá a krásná, Molly Davisová stále nemůže najít toho pravého muže, do něhož by se bláznivě zamilovala a prožila s ním šťastný život. Její maminka Beth Davisová se proto rozhodla zakročit a pomoci své dceři v hledání lásky. Jednašedesátiletá milující máma se obrátila s prosbou na seznamku Wingman, jejíž zakladatelka Tina Wilsonová neváhala a Beth pomohla. Pro televizi NBC Tina uvedla, že z Beth cítila nezměrnou lásku, kterou chová ke své dceři, a tak ji nemohla odmítnout.

Obří billboard

Nakonec se ženám podařilo něco úžasného. Profil Molly ze seznamky se objevil na billboardu na slavném Times Square v New Yorku. „Randi s mou dcerou,“ stojí na billboardu, kde je i obří fotka pohledné ženy. Beth se zároveň svěřila, že od roku 2020 bojuje se zákeřnou rakovinou prsu. Má metastáze. Rakovina se jí už rozšířila do kostí, a ačkoliv stále bojuje a nevzdává se, bojí se, že už tu nebude, až si Molly najde partnera.

„Je to tak trochu urgentní, vidět dceru se usadit s úžasným mužem,“ uvedla Beth, která dokonce se svou dcerou odjela do New Yorku, aby billboard viděly na vlastní oči a vyfotily se s ním na památku. „Šťastný nový rok z Times Square!“ napsala Beth k fotografiím na Facebooku s tím, že je úžasný poflakovat se kolem slavného náměstí a kochat se pohledem na jejich obří fotografie.

VIDEO: Lze se vyhnout nádorovému onemocnění?

Citronel ( 21. ledna 2022 13:14 )

Škoda, že pro mě je málo krásná, já jsem moc hezký chlapec a proto si musim najít sobě rovnou.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa