Úterý 25. ledna 2022
Svátek slaví Miloš, zítra Zora
Zataženo 3°C

Nechutný zážitek z letadla: Američanka kojila svou kočku po celou dobu letu

ilustrační foto
ilustrační foto  (Autor: Shutterstock.com)
Autor: štt - 
28. listopadu 2021
19:31

Personál letadla informoval dispečink o pasažérce, která přes upozornění odmítá přestat kojit svou kočku. Nejedná se však o první bizarní incident se zvířaty, který letecká společnost musela v minulosti řešit.

Bizarní situace, o které informoval server Daily Star, se odehrála na palubě letadla mířícího do Atlanty. Dle posádky žena s obscénností odmítala přestat. Letecký personál dokonce s incidentem seznámil i pozemní dispečink, který si se zprávou nevěděl rady a jeden z členů podivnou větu sdílel na svém twitterovém účtu s popiskem: „Někdo mi právě napsal toto... co to sakra je?“ Sdílenou zprávu lze volně přeložit jako: „Pasažér v sedadle 13A kojí kočku, kterou přes naléhání personálu odmítá vrátit do přepravky.“

Americká letecká společnost v minulosti zpřísnila předpisy, jelikož došlo k dramatickému nárůstu incidentů se zvířaty na palubě letadla. Většina nepříjemností se týkala spíše špatného chování zvířat než jejich majitelů, jako tomu bylo v tomto nejnovějším případě. Malí psi a kočky stále mohou na palubu letadel, ale musí zůstat v přepravce pod sedadlem po celou dobu letu.

Bylo prokázáno, že zvířata poskytují úlevu lidem trpícím duševními problémy, jako je PTSD, úzkost a deprese. V minulosti se však stávalo, že si lidé termín „emočně podporující zvířectvo“ vykládali různě. S sebou na palubu brali například krůtu, vačici, hady, pavouky a další. Samozřejmě pro vodící psy žádné omezení neplatí a majitelé je mohou mít u sebe po celou dobu letu pouze na řemenu.

krtek. ( 28. listopadu 2021 20:09 )

američani, to je něco jako rusové, jen se víc mejou ...

Zobrazit celou diskusi
Další videa