Neděle 14. dubna 2024
Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie
Polojasno 22°C

Veronica (36) se stala mámou už ve čtrnácti letech: Na sociální síti oznámila, že čeká dvanáctého potomka!

Autor: rc - 
13. října 2021
09:30

Zatímco její spolužačky začínaly randit a chodit po večírcích, Veronica Merrittová se už starala o vlastní dítě. Rodačka z New Yorku otěhotněla už ve čtrnácti letech a rodičovské povinnosti si natolik zamilovala, že v šestatřiceti letech vychovává jedenáct dětí. Na sociální síti se navíc nedávno podělila o radostnou zprávu. Očekává už dvanáctého potomka! Jestli je to už poslední přírůstek do rodiny, neuvedla.

Veronica Merrittová nenastoupila ještě ani na střední, když zjistila, že je těhotná. V roce 1999 končila devátou třídu a na svět přivedla svou prvorozenou dceru Victorii. Mezi výměnou plenek a dalšími mateřskými povinnostmi však zvládla dostudovat.

„Maturovala jsem s vyznamenáním,“ pochlubila se deníku The Sun s tím, že si přála ve studiu pokračovat, ale překazily jí to zdravotní problémy. „Zkoušela jsem vysokou, ale dvakrát jsem onemocněla,“ uvedla Veronica. Navíc u jednoho dítěte zkušená máma, kterou na sociální síti TikTok sleduje víc jak 95 tisíc lidí, rozhodně nezůstala.

Dvanáct do tuctu

Když Victorie oslavila páté narozeniny, do rodiny přibyl syn Andrew, kterému je dnes už šestnáct let. Veronice posléze ztroskotalo manželství, ale po rozvodu potkala svého současného manžela Martyho (37), který se nebránil dalším dětem, a tak se rodina začala opět rozrůstat.

Veronica přivedla na svět postupně dalších sedm dětí – Adama (15), Maru (13), Dashe (12), Darlu (10), Marvelouse (8), Martalyu (6), Amelii (4), Delilah (3) a Donovana (1). Dohromady byla Veronica těhotná osm a půl roku! Rodina se měla co nevidět rozrůst o dalšího potomka, ale začátkem tohoto roku Veronica potratila. „Některé děti byly plánované, ale neberu antikoncepci,“ uvedla Veronica s tím, že nemůže antikoncepci brát kvůli problémům se srážlivostí krve. „Nevylučuju další dítě. Ráda bych jich měla ještě šest,“ dodala Veronica. Jak řekla, tak se i stane, jelikož svým fanouškům na sociálních sítích po nějaké době sdělila další radostnou zprávu.

Na sociálních sítích publikovala snímek z ultrazvuku a přidala hashtag dítě číslo dvanáct. „Gratuluji! Nedokážu pochopit, jak zvládáš jedenáct dětí. Já sotva zvládnu jedno,“ napsala jedna z maminek, která ji sleduje. „Blahopřeji! Jsem za tebe tak šťastná,“ napsala další.

Rodina žije v domě s devíti ložnicemi, který pořídila za 20 tisíc amerických dolarů (víc jak 439 tisíc Kč). K dopravě dětí do škol používá autobus. Navíc má pravidla, která musí každé dítě dodržovat, a pravidlo má dokonce i ohledně randění! „Nedovoluji dětem randit, dokud jim nebude osmnáct. Nemyslím si, že by děti měly mít sex, ale věřím, že když jako mladí zjistíte, že jste těhotní, měli byste vědět, že být mámou je krásné,“ uzavřela pro deník Daily Mail.

VIDEO: Co nevíte o porodech a těhotenství

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

Zobrazit celou diskusi