Sobota 12. června 2021
Svátek slaví Antonie, zítra Antonín
Oblačno, bouřka 25°C

Šokovaná máma natočila dvojici při sexu v parku, kde si hrály děti

Autor: rc - 
9. května 2021
22:19

Mámu, která byla se svým sedmiletým dítětem na dětském hřišti ve městě v anglickém městě Aylesbury, šokoval pár, který si tam za denního světla užíval sex! Šokovaná máma je konfrontovala, ale pár nadále pokračoval ve svém potěšení.

V pátek do dětského parku Edinburgh Playing Fields ve městě Aylesbury vyrazilo mnoho rodin s dětmi. Hezkého dne využila i maminka, která tam byla se svým sedmiletým dítětem. Ovšem zničehonic její pozornost přitáhla dvojice, která tam provozovala sex! Šokovaná máma proto vzala mobil a rozhodla se pár konfrontovat.

„Promiňte, jsou tu děti a vy tu máte sex,“ řekla páru, který však její slova nerozhodila. „Ano, vím,“ odpověděl jen muž ležící na zemi. „Co? Vy si myslíte, že je to v pořádku?“ zeptala se znechucená máma, která vše natáčela na kameru v mobilu. Žena jí odpovídá, že nedělají špatnou věc.

Tak proč na něm stále sedíte a souložíte? Mému dítěti je sedm let,“ říká maminka, která později video nahrála na sociální síť Snapchat a brzy začalo kolovat po dalších sociálních sítích. Mluvčí policie uvedl pro Daily Star, že záležitost byla zaznamenána a probíhá identifikace dvojice.

VIDEO: Jak si Češi užívali pornokaranténu

jussuf ( 10. května 2021 10:28 )

Teraz vzniká otázka - Kto je väčší úchyl ? Tí čo kefujú alebo baba čo ich filmuje ?
Kto vie - nech odpovie.

Zobrazit celou diskusi
Další videa