Úterý 27. července 2021
Svátek slaví Věroslav, zítra Viktor
Oblačno, bouřka 27°C

Babča si vzala o 45 let mladšího zajíčka: Dřív zemřu, než se uvidíme, naříká

Autor: rix - 
24. června 2021
09:16

Anglická babička Iris Jonesová (86) neprožívá dobré časy. V Egyptě se zamilovala do o 45 let mladšího Mohameda a jejich vztah vzkvétal. Pak se ale musela vrátit na ostrovy a svého miláčka se možná ani nedočká. Egypťan má totiž problém s vízem. Babče podle jejích slov dochází čas. 

Iris Jonesová z anglického Somersetu se v listopadu roku 2020 v Káhiře provdala za mladého egypťana Mohameda Ahmeda Ibrihama. Oba se do sebe zamilovali o rok dříve na facebooku. Později po svatbě ale musela Iris odjet a nechat svého mladého miláčka v Egyptě. Ten by se za svou láskou rád vydal, ale nastal problém s vízem, uvedl The Sun.

Babča nyní přemítá, že může byrokracie úplně zabránit tomu, aby se oba zase šťastně shledali. „Jsem odloučena od někoho, koho miluji, je to těžké,“ stěžovala si Iris a dodala, že věk není na její straně. „Zítra mohu klidně umřít, každý den je vzácný,“ dodala. Po návratu do Anglie se babča cítí opuštěná. 

Iris se již dříve vyjádřila, že naléhala na Mohameda, aby se k ní do Anglie přistěhoval. Cesty do Egypta pro ni byly prý příliš nákladné a počasí v zemi jí nedělalo dobře. Byrokracie a problém s vízy ale jako by byly proti jejich shledání. „Mám dny, kde jsem v pořádku, ale také dny, kdy pořád jen brečím,“ svěřila se. 

Iris netuší, proč je s vízem takový problém. Prý dokonce apelovala na firmu, aby si pospíšila, ale problém se táhne pořád dál. Babča proto vymyslela plán. „Šla jsem k doktorovi, aby mi potvrdil a vypsal všechny mé zdravotní problémy, dopis pak pošlu s prosbou, že potřebuji Mohameda u sebe. Snad se pak situace zlomí,“ vysvětlila.

Její synové nejprve nebyli se vztahem jejich mamky a Mohameda vůbec spokojeni. Stephen Jones se dříve vyjádřil, že nikdy nepřijme Egypťana jako svého otce. Nakonec ale on i jeho mladší bratr ustoupil. „Moji synové tu skutečnost nakonec přijali. Opravdu se milujeme,“ uvedla Iris. 

jen123 ( 24. června 2021 13:47 )

silen ( 24. června 2021 12:53 )

...zas jedna stará blbka, co nalítla egyptskému cikánovi...

jonn ( 24. června 2021 10:58 )

Ten už se nemůže dočkat až bude dědit .

Zobrazit celou diskusi
Další videa