Pátek 23. února 2024
Svátek slaví Svatopluk, zítra Matěj
Zataženo, déšť 9°C

Honosné sídlo, přepychová jachta a garáž plná bouráků: Zakladatel (37) sítě Onlyfans si žije na vysoké noze

Autor: rix - 
1. června 2021
05:00

Sedmatřicetiletý Tim Stokely si díky síti Onlyfans přišel na pohádkové jmění. Vlastní přepychový dům, honosnou jachtu a dopřává si ten nejdražší alkohol. Jako bonus mu na zahradě roste dvě stě let starý olivovník.

Recept k bohatství byl u Tima jednoduchý. Založil sociální síť pro mladé lidi, kteří zde nabízejí svůj obsah svým předplatitelům a fanouškům. Není tajemstvím, že Onlyfans dost často používají mladé krásné dívky, které zde za poplatek nabízí fotky svých těl a nebo přímo videa se sexuálním obsahem. Z profitu těchto samozvaných modelek těží i Tim Stokely, uvedl Daily Star.

Jednou z největších Timových chloub je jeho honosný dům. Tato působivá nemovitost se skví osmi koupelnami, šesti ložnicemi a několika dalšími vymoženostmi včetně domácí posilovny, kina a sauny. Na zahradě si místo růží vysadil dvě stě let starý olivovník.

Nachází se zde také velká herna ozdobená sochami a plně zásobený bar. Chybět nemůže ani soukromý bazén a terasa. Ani na silnici Tim netrpí. Vozí se v supersportech od značky Audi a také vlastní několik modifikovaných Range Roverů. Nikoho nepřekvapí cena domu. V roce 2019 Tim údajně zaplatil v hotovosti v přepočtu 73 miliónů korun. 

Doma ale Tim tak často nepobývá. Na svých sociálních sítích se chlubí opulentním životním stylem i mimo brány svého sídla. Sdílí fotky z New Yorku, Londýna nebo Ibizy. Samozřejmě vždy v obležení té nejlepší společnosti. Do těchto míst se rád vydává na soukromé jachtě.

 

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi