Sobota 13. dubna 2024
Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc
Polojasno 22°C

Manažerka (28) přišla o práci a pak málem o všechno ostatní: Teď prodává hanbaté fotky a vydělává statisíce!

Autor: rc - 
31. května 2021
05:00

Sexy blondýnka Grace Taylorová začátkem pandemie přišla o práci a téměř ztratila střechu nad hlavou. Osmadvacetiletá kráska, která pracovala jako projektová manažerka, se však nenechala porazit nepřízní osudu a rozhodla se změnit kariéru! Začala prodávat erotické fotky na stránce pro dospělé a přijde si na pořádný balík!

Britka pocházející z hrabství Sussex Grace Taylorová měla poměrně úspěšně rozběhnutou kariéru v telekomunikační firmě, kde pracovala jako projektová manažerka. Na instagramu ji však zaujala reklama, kde společnost s názvem Studio 66 dělala nábor žen pro erotické pózování přes na webkameru.

Osmadvacetiletá Grace se rozhodla, že to zkusí. Byla vůči této práci skeptická, i když slyšela, že si ženy dokázaly tímto způsobem vydělat hodně peněz. Pak zjistila, že příběhy skutečně nelhaly. Za první dvě hodiny, kdy hovořila s mužem po telefonu a svlékla se před kamerou, si přišla na 350 liber (víc jak 10 tisíc Kč).

Jenže pak ji přivýdělek, který jí přinesl peníze navíc, zřejmě i připravil spolu s pandemií o práci. Grace se totiž svěřila své kolegyni, co dělá po práci, a ta to měla říci šéfovi. Začátkem koronavirové krize se firma rozhodla propustit deset lidí a Grace byla mezi nimi.

Pohledné blondýnce, která vypadá jako živoucí barbie, hrozilo, že přijde o dům a auto. Začala pracovat v supermarketu a kdykoliv mohla, tak pracovala přes webkameru. Nakonec si založila i profil na stránce pro dospělé OnlyFans, kde začala publikovat své nahé fotografie. Rázem měla stovky předplatitelů a nyní vydělává víc, než by kdy vydělala ve své bývalé práci. Měsíčně si přijde až 10 tisíc liber (296 tisíc Kč). Je to zhruba čtyřnásobek příjmů, které měla jako manažerka.

VIDEO: Jak si Češi užívali pornokaranténu?

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

amej ( 31. května 2021 09:02 )

Evidentně věděli, proč ji vyhodili...

lucie13 ( 31. května 2021 08:53 )

Tak to byla před tím manažerka úklidu firmy, když si vydělávala 2.500 liber?!?
Když jsou za to chlapi ochotní platit, tak proč ne.

cozumel ( 31. května 2021 08:32 )

Mně stačilo si přečíst titulek článku a podívat se na ty fotky a zajímalo by mě, co je na ní krásného! Vytuněná kačeří huba, nafouknutý kozy! Fůůůůůůůůůůůj!

bullshit ( 31. května 2021 08:13 )

Manažerka k pohledání, do firmy bych ji ale nechtěl

Zobrazit celou diskusi