Středa 16. června 2021
Svátek slaví Zbyněk, zítra Adolf
Polojasno 28°C

Dcera Gatesových emotivně promluvila o rozvodu rodičů: Bylo to těžké období, tvrdí

Autor: rix - 
9. května 2021
11:28

Pětadvacetiletá Jennifer se o rozvodu svých rodičů otevřela na Instagramu v jednom z příspěvků poté, co Bill Gates a manželka uvedli, že se po sedmadvaceti letech rozvádí.

„Bylo to pro nás velmi náročné časové období. Pořád se učím, jak se s tím vyrovnat. A vlastně i moji rodiče,“ uvedla starší z dcer. Napsala, že se jí nechce moc osobně ohledně rozvodu vyjadřovat, ale je vděčná za laskavá a milá slova, které k ní přicházejí z každého koutu světa.

Jennifer je nejstarší ze tří dětí Billa a Melindy, následuje jednadvacetiletý syn Rory a osmnáctiletá dcera Phoebe, uvedl deník Dailymail.

Dcera Jennifer je vášnivá parkourová jezdkyně. Na koni soutěží s dalšími slavnými dětmi. Mimo jiné s dcerou Stevea Jobse, Michaela Bloomberga nebo s Jessicou, dcerou zpěváka Bruce Springsteena. S parkourovým jezdcem je i zasnoubená. Její srdce získal Egypťan Nayel Nassar.

Bill a Melinda se setkali v roce 1987 ve společnosti Microsoft založené Billem Gatesem. Téhož roku se zakladatel firmy stal nejmladším miliardářem na světě ve věku jednatřiceti let.

Pár se vzal na Havaji 1994 a v roce 2000 pokračoval v založení největší charitativní nadace na světě, Nadace Billa a Melindy Gatesových. Ve fungování nadace budou podle svých slov pokračovat, ve společném životě už ale nikoli.

Video Bill a Melinda Gatesovi se rozvádí: Tak šel čas se světovým boháčem a jeho partnerkou - Reuters

 

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa