Sobota 9. prosince 2023
Svátek slaví Vratislav, zítra Julie
Zataženo, déšť se sněhem 0°C

Sexy kočka ujíždí na tetování: Dokonalé tělo proměnila v malířské plátno

Autor: rc - 
30. května 2021
05:00

Vášeň pro tetování má Thajka Haruethai Piankaewová od útlého mládí. Pětatřicetiletá kráska propadla tetování už ve čtrnácti letech, postupem času na jejím těle nezbyl ani kousek holé kůže. Za kérky utratila neuvěřitelných 11 tisíc britských liber (328 tisíc Kč), a ačkoliv o obrázcích na těle mluví jako o uměleckém díle, často čelí předsudkům a lidé už ji označili i za dealerku drog.

Portréty, květiny, motýli i hodiny. Všechny tyto výjevy pokrývají tělo Thajky Haruethai Piankaewové, která propadla tetování ve čtrnácti letech. Jak prozradila britskému deníku Daily Star, vášeň pro tetování podědila po svém otci a obrázky, které nosí na kůži, jsou tak trochu i poctou jemu. 

„Můj otec měl také několik tetování a chtěla jsem jít v jeho stopách. Tak jsem začala navrhovat tetování motýla, do něhož jsem se zamilovala,“ uvedla Haruethai s tím, že první tetování si udělala úplně sama. „Použila jsem rybářský háček a inkoust do tiskárny, protože jsem byla příliš mladá na to, abych si ho nechala udělat profesionálně.Po několika  hodinách však motýl nebyl přesně takový, jakého jsem si vysnila,“ řekla s tím, že navzdory tomu měla skvělý pocit z toho, že má na těle umělecké dílo. 

„Jakmile mi bylo čtyřiadvacet let, začala jsem s tetováním po celém těle, kdykoliv jsem mohla. Moje inspirace pro tetování pochází ze světa a lidí kolem kolem mě, protože vidím své tělo jako umělecké dílo,“ popisuje Haruethai s tím, že doposud za tetování zaplatila 11 tisíc britských liber (328 tisíc Kč).

Za kérky by zaplatila klidně i víc, jenže už jí na těle nezbývá moc místa. Jak říká, je z 98% pokryto tetováním. „Obvykle chodím do tetovacího studia a nechám si udělat celou nohu nebo paži najednou, nikdy jen jedno tetování,“ dodala s tím, že reakce okolí je občas šokující.

Cizí lidé ji často označují za drogovou dealerku nebo ji nazývají šílenou ženskou, a dokonce jí už někdo řekl, že je nechutná. „Co je to? Je to vůbec člověk?“ komentoval někdo údajně její tetování. „Myslí si, že jakmile zestárnu, moje tetování už nebude vypadat hezky. Moje máma vždy říkala, že nikdy si mě nikdo nevezme, což mě vždy rozesměje. Máme jen jeden život, takže dělejte, co chcete a buďte sami sebou,“ uzavírá kráska, která je populární i na sociální síti instagram, kde ji sleduje víc jak 54 tisíc lidí.  

VIDEO: Kocour Yasha má kvůli hloupé paničce tetování

Video  Stupidní panička nechala potetovat svého mazlíka. Kocoura Yashu všichni litují. 
Video se připravuje ...

picoda ( 30. května 2021 13:17 )

hejhej ( 30. května 2021 11:48 )

hadraplan:

hejhej ( 30. května 2021 11:04 )

Tetování, bývala výsada kriminálníků, je hloupá móda. Mít na sobě stejné malůvky celý život. Oč je hezčí zlato, stříbro, pěkná bižuterie, která se může měnit. Připadá mi hloupé, jak mnozí lidé podléhají módě, která není pěkná a už vůbec ne vkusná.

sekebo ( 30. května 2021 10:50 )

Ta by si měhla hlavně našetřit na transplantaci mozku !!!

kimirsen ( 30. května 2021 10:23 )

Naprosto zanikly křivky toho těla. Křivky, které to tělo dělaly sexy. Vinou tetování vše splývá. A to se mi tetování líbí, ale ne po celém těle nebo rukou, nohách...

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud