Úterý 13. duben 2021
Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc
Zataženo, déšť se sněhem 5°C

Konec jedné rekordmanky: Žena si své nejdelší ženské nehty na planetě nechala ostříhat!

Autor: rix - 
8. dubna 2021
20:23

Dvacet osm let si své dlouhé drápy pěstovala Američanka Aynna Williams. To ji vyneslo až k zápisu do Guinessovy knihy rekordů. S tím je ale konec, žena se rozhodla se svou chloubou skoncovat!

„Je to hořkosladký konec,“ přiznává Aynna serveru Daily Star. Jak by taky ne. Její nehty dosáhly úctyhodné délky 733 cm. Po dlouhých letech ale požádala odborníka dr. Alissona z dermatologie Trinity Vista ve Forth Worth v Texasu, aby jí nehty zkrátil. Pracovník ještě naposledy změřil ženinu chloubu a poté jí dal sbohem. 

Aynna milovala nehty už jako dítě. Již v útlém mládí si je přeměřovala a žádala svou matku, aby jí je zdobila různými barvami. Poprvé jí byl oficiálně uznán světový rekord v roce 2017. V té době měřily její nehty 576 cm a na jejich nalakování spotřebovala dvě lahvičky laku. Od té doby ale svůj vlastní stín ještě překročila! 

Pro krásu se ale musí trpět. Dlouhé nehty Aynně znemožnovaly konat běžné domácí práce jako je mytí nádobí nebo stlaní postele. 

Její nehty budou v současné době vystaveny v Ripleyově muzeu v Orlandu na Floridě, což je pro Annyu prý velmi vzrušující. „Vždy budu královnou, nehty mě netvoří, já tvořím je!“ dodává. 

Jaroslav Němec alias Maxijedlík snědl za půl hodiny 9 z 30 tisíc sušených larv potemníka moučného. Vytvořil tak ustavující český rekord. Jaroslav Němec alias Maxijedlík snědl za půl hodiny 9 z 30 tisíc sušených larv potemníka moučného. Vytvořil tak ustavující český rekord. | Zdeněk Matyáš

milan59 ( 9. dubna 2021 07:38 )

No tak to vypadá,že ani do práce nechodila vlastně nedělala vůbec nic,protože si asi ani na WC nemohla utřít pr..el nebo po menzes umýt pipinku .Ale jistě měla skvělé rodiče,kteří to všechno manuálně i finančně dělali za ni,hlavně že je zapsaná v Giunes rekordu a je celosvětově známá.

gynekolog ( 9. dubna 2021 01:23 )

Nehledě na to, že s touto přítěží asi celý život ho.no dělala, tak i její osobní hygiena musela být řádně zanedbána, zejména v intimních partiích, kam se asi s těmi nehtíky nejspíš nedalo jít. O komfortu a pohodlí v životě už hovořit nelze vůbec. A pokud o ni někdo pečoval, musel to být otrok, nebo blb.

mirelay ( 8. dubna 2021 22:33 )

Fujtajbl

Zobrazit celou diskusi
Další videa