Pátek 16. duben 2021
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf
Zataženo, déšť se sněhem 6°C

Na hambatých fotkách z Dubaje poznali rodiče právničku Janu (27): Usvědčil ji jasný důkaz! říká bratr

Autor: ran - 
7. dubna 2021
16:16

Jana Grabošuková (27) z Ukrajiny měla být jednou z účastnic hambatého focení v Dubaji, které v Emirátech nedávno vyvolalo takové pozdvižení. Rodina prý myslela, že jede jen na dovolenou. Když ale viděli fotky, Janu hned poznali - prozradilo ji obrovské tetování na stehně!

Vystudovaná právnička, ale nyní hlavně modelka rodičům a bratrovi posílala z dovolené v Dubaji fotky od snídaně, od bazénu i z drahých sporťáků, ale s existencí těchto snímků se jim nepochlubila! Přitom jsou jediné, které jsou teď skutečně slavné. 

„Odjela na dovolenou, a pak nevím, co bylo dál. Plánovala nějaké focení, ale nic víc nám k tomu neřekla,“ uvedl podle webu deníku Janin brácha Taras (20). „O tom, že se tam fotí nahá, jsme neměli ani tušení,“ uvedl Daily Mail.

Dubajské úřady v zemi, která je známá svými poměrně přísnými morálními zákony, se s 11 modelkami ukazujícími se zcela nahé světu na balkoně v luxusním hotelu, neměly slitování. Všechny je zadržely, vyhostily a zakázali jim vstup do země.  

Podle webu deníku Sun se nahého focení zúčastnily modelky z Ukrajiny, Ruska, Běloruska a Moldávie. Jména dívek se na veřejnost nedostala. Spekuluje se ale, že organizátorem focení pro nejmenovaný web pro dospělé měl být jistý ruský podnikatel Alexej Koncov (33). Ten však prý jakoukoli spojitost s incidentem odmítá.

sasa je jednicka ( 8. dubna 2021 19:08 )

aha ? Tak se zkus chytráku vyfotit NAHÝ u ZDI NÁŘKŮ v jeruzalému, či v Turecké mešitě nebo NAHÝ (á) v ARÁBII !!!

ten NE normální EVROPAN normálně NEPŘEŽIJE a už neodejde živ!
Ty Pakosto

asijo ( 8. dubna 2021 17:59 )

Tak se fotila náhá,normální člověk na tom nic špatného nevidí.

TakTakTak ( 8. dubna 2021 09:54 )

Zajímavé kolik Ukrajinek ma vysokou školu a hlavně ty co dělají v horizontále .

bizon_pepa ( 8. dubna 2021 07:32 )

A bratr Taras se hned běžel pochlubit do blesku, ze je to jeho segra.

Zobrazit celou diskusi
Další videa