Úterý 13. duben 2021
Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc
Zataženo, déšť se sněhem 5°C

Půvabná zrzka (26) se na dálku zamilovala do dvojnásobného vraha: S trestancem (30) už chystá svatbu!

Autor: rc - 
7. dubna 2021
20:27

Opustit rodnou zemi a odjet do Spojených států se chystá Britka Naomi Wiseová. Šestadvacetiletá žena se v nápravném zařízení chystá provdat za odsouzeného dvojnásobného vraha Victora Oquendo (30), který je také známý pod přezdívkou „zvíře.“  Naomi sice svého snoubence ještě naživo neviděla, ale od června minulého roku si s ním dopisuje!

Přítele na dopisování si v červnu minulého roku našla Naomi Wiseová pocházející z města Chelmsford v hrabství Essex. Dopisy si začala posílat a po telefonu povídat s Victorem Oquendem, třicetiletým trestancem, který si odpykává svůj trest v nápravném zařízení Macomb Correctional Facility v Michiganu ve Spojených státech. „Našla jsem web, přes který jsem si mohla psát s vězni, a zjistila jsem, že to bude perfektní. Žijí fascinující životy,“ uvedla Naomi pro britský deník Daily Mirror s tím, že tak se poznala s Victorem.

Potetovaný muž jí po čtrnácti dnech přiznal, že  byl odsouzen za dvojnásobnou vraždu. Bylo mu pouze devatenáct let, když v roce 2010 vzal zbraň a zastřelil dva muže. Oquendo se koncem května před jedenácti lety přiblížil k autu se zbraní v ruce, čímž donutil řidiče, aby vystoupil z auta a odevzdal mu klíče.Téže noci zastřelil dva muže Fernanda Juareze a Gerarda Juareze předtím, než vůz podpálil.

Naomi přiznává, že byla v šoku, ale rozhodně ji to neodradilo od toho, aby si s mužem psala dál. „Chtěla jsem vědět, co si myslí o tom, co udělal. Pokud by mu to bylo jedno, bylo by to varování, ale je extrémně kajícný. Snaží se žít sám se sebou a má noční děsy. Řeklo mi to hodně o tom, jaký je ve skutečnosti,“ uvedla Naomi s tím, že netrvalo dlouho a do Victora se zamilovala. Rozhodla se, že je jediný muž, s nímž chce být a hodlá pro to udělat cokoliv. Stále si píšou, volají si a Naomi chce odletět do Michiganu, aby si svou lásku vzala, ačkoliv ho vlastně ve skutečnosti neviděla. Svůj vztah s Victorem dlouho tajila.

„Věděla jsem, že se moje rodina bude bát, a nechtěla jsem čelit žádným předsudkům, když jsem teprve zjišťovala, jaký náš vztah vlastně je. Ale brzy jsem si uvědomila, že to začíná být vážné,“ popsala Naomi. V září jí Victor na dálku požádal o ruku. Poslal jí kytici lilií a růží a krabičku, v níž byl prsten. „Otevřela jsem lístek a byl od Victora a požádal mě, abych si ho vzala,“ popsala neobvyklou žádost o ruku. Svatbu dvojice chystá v září. Nicméně budou nadále od sebe oddělení. Victora totiž pustí až v roce 2034.

VIDEO: Brutální vražda dvou stopařek: Z výpovědi a doznání vraha Krupičky mrazí!

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa