Středa 14. duben 2021
Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie
Oblačno, déšť se sněhem 6°C

Krásná a slavná cestovatelka (†28) tragicky zemřela: Už to nemohla snášet, uvedli její blízcí

Autor: jel - 
3. dubna 2021
15:26

Kanaďanka Lee MacMillanová se proslavila na sociálních sítích, kde sdílela příspěvky o tom, jak cestuje v dodávce. Její instagramový účet sleduje více než 74 tisíc lidí a její youtubový kanál má přes 500 tisíc odběratelů. V pátek 26. března však přišla pro její fanoušky strašná zpráva. Sympatická cestovatelka spáchala sebevraždu. Podle blízkých dlouhodobě bojovala s depresemi.

Podle informací zveřejněných kalifornskými médii zemřela sympatická dívka po střetu s vlakem v Santa Barbaře. Smutnou skutečnost v pondělí potvrdili i blízcí zesnulé, kteří na sociálních sítích uvedli, že šlo o sebevraždu.

Podle instagramového příspěvku, který referuje o Leeině smrti, dívka dlouho trpěla depresemi. Přestože navštěvovala profesionály a snažila se i s pomocí rodiny a přátel duševní nemoci vzdorovat, svůj těžký boj nakonec prohrála.

„Pro Lee nyní můžeme udělat to, že budeme šířit povědomí o tom, že duševní zdraví je stejně důležité jako to fyzické. Nemoc může postihnout kohokoliv, bez ohledu na to, jak nepravděpodobné se to může zdát,“ stojí ve smutném příspěvku.

Ten dále pokračuje tím, že pokud mají lidé problémy s duševním zdravím, měli by vyhledat pomoc. „Vyjděte do světa a promluvte si s blízkými,“ vyzývá text. Ve jménu zesnulé dívky vznikla také sbírka na stránce GoFundMe, která vybírá peníze na kampaň o osvětě ohledně duševního zdraví. „Pokud by to zachránilo jeden jediný život, stojí to za to,“ uvádí autorka sbírky.

Pokud máte psychické potíže či jakékoliv trápení, obraťte se na odborníky například na Lince bezpečí: 116 111 nebo v Centru krizové intervence: 284 016 666. Služby jsou poskytovány nonstop a zdarma.

Psychoporadna Blesku: Svěřte se, specialisté vám poradí. Psychoporadna Blesku: Svěřte se, specialisté vám poradí. | Blesk.cz

tenco ( 4. dubna 2021 09:38 )

Proč nás krmíte těmito no name nulama.

Blacktip ( 4. dubna 2021 09:21 )

Deprese jsou sfine.

offline ( 3. dubna 2021 22:46 )

Je fakt, že pro někoho představa, že by měl jít do práce a taky něco dělat pro druhé, nejen se celý život bavit, je tak nestravitelná, že se radši zabije.

TakTakTak ( 3. dubna 2021 19:21 )

Žila virtuál ,odešla reál.

TakTakTak ( 3. dubna 2021 19:20 )

Všechny jsou postradadelné .

Zobrazit celou diskusi
Další videa