Sobota 30. září 2023
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor
Oblačno, déšť 21°C

Věrný fanoušek McDonald's jí ve fast foodu každý den. David si nechal logo firmy vytetovat na nohu!

Autor: ran - 
28. února 2021
13:01

Zahradník David Geyer (32) od roku 1997 utratil téměř 1 milion a 50 tisíc korun za jídlo ve známém fast foodu. Dalších sto tisíc vrazil do bot, bund a dalšího zboží s fastfoodovou tématikou. Jeho obrovská láska k McDonald's ho přivedla i k tomu, aby si nechal na nohu vytetovat logo společnosti. 

David žije v německém Bergheimu a doma má speciální kumbálek, kam si ukládá věci spojené s největším fastfoodovým řetězcem světa. Tenisky, oblečení, ponožky i batohy. Všechno to má na sobě menší nebo větší hamburgery, hranolky a cokoli dalšího, na co si člověk vzpomene, co může McDonald's připomínat. 

Za tyto a podobné reklamní věci fanoušek utratil za ta léta v přepočtu přes sto tisíc korun, projedenou sumu odhaduje dokonce na víc než milion. Jednu dobu spořádal za týden i 12 jídel, to když byla jeho obsese v nejlepším. „Každý cent ale stál za to,“ pochvaluje si.

Protože Davidovi nestačilo mít logo a fotku jídla na stěně v obývacím pokoji, nechal si menu vytetovat i na nohu. Má tak na ní teď hamburger a hranolky. „Přišlo mi to úplně přirozené, dát se takhle tetovat. Ta firma se prostě stala součástí mého života a mé identity,“ vysvětlil pro Daily Mail.

Z nabídky fastfoodového řetězce mu chutná všechno, pár věcem se ale přesto vyhýbá, například rybám a jídlům bez masa. „A nikdy si neobjednávám to samé dvakrát za sebou. To by mě nebavilo,“ dodává ke svým stravovacím návykům.

Od roku 1997, kdy něco od McDonald's okusil poprvé, si už objednal 4 360 hamburgrů, jak si spočítal. „Lidi si asi budou myslet, že jsem na hlavu. Ale nejde jenom o jídlo. Jde také o lidi, o zaměstnance, které v restauracích opakovaně potkávám, a vůbec o vzpomínky na věci, které jsem v Mcdonald's zažil,“ vysvětluje David.

Na svoji první návštěvu na jaře 1997 vzpomíná dodnes, i když co přesně tam zažil, nepopsal. „Od té doby jsem věděl, že to bude mojí součástí už napořád,“ zasnil se fanda. Když začal vydělávat svoje první vlastní peníze, trávil prý v restauraci víc času než doma. „Za jídlo jsem tehdy utratil víc, než kolik jsem pak nechal mámě na stole.“ 

Jeho blízcí a přátelé si ale jeho závislost také pochvalují. Snadno se mu totiž pořizují dárky. Cokoli spojené s Mcdonald's mu prostě vždycky udělá radost.

EMBED_OFF

 

y1xcvbnm ( 28. února 2021 16:22 )

no ale zase není nijak obzvlášť tlustý !! Vždycky ukážou nějakou 200 kg Američanku a napíší že se stravuje u McDonald a proto je tlustná a on 22 let a není to až tak hrozné.

gynekolog ( 28. února 2021 14:26 )

Předpokládám, že se firma McDonald's bude chtít podílet také s finanční pomocí při pohřbu pro tohoto svého štamgasta, protože konzumovat výhradně jídla od této společnosti je v přímém rozporu se zdravou výživou a tudíž i s dlouhým životem.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Články odjinud