Středa 25. listopad 2020
Svátek slaví Kateřina, zítra Artur
Oblačno 3°C

Bláznivá expřítelkyně vygruntovala bývalému příteli celý byt, když byl na dovolené s novou partnerkou!

Autor: štt - 
20. listopadu 2020
21:37

Buďme k sobě upřímní. Málokoho baví uklízet a sami bychom docenili, kdyby to někdo udělal za nás - třeba i náš expartner. Auri Kahanenová je přesně takový případ. Svému expříteli uklidila byt, vše natočila na TikTok a video se stalo hitem.

Na začátku videa vysvětluje, jak ji bývalý přítel poprosil, zda by mu neuklidila, když bude na dovolené se svou novou dívkou. Většina z nás by někoho takového poslala do háje, ale nikoliv Auri. Ta se do práce s chutí pustila. Až obsesivně začala věci na centimetry narovnávat a přeskládávat. Vše natočila na TikTok a nastartovala vlastní kariéru influencerky.

K videu napsala: „Jak jsem jednou začala, nemohla jsem si už pomoci.“ A tak začala organizovat příbory v příborníku, knihovnu nebo třeba skříňku s kořením. Dále například poskládala ručníky do tvaru labutě, jako to můžeme znát z pobytů v hotelových komplexech. Nezapomněla ani na mašličku na toaletním papíře.

K tomu ještě vytřela celý dům a proházela nepotřebnou veteš. Vše během jediného dne! Video si vyžádalo přes 650 000 lajků a spoustu pochvalných komentářů. „Nechápu, že se s tebou rozešel! Holka, jsi boží,“ píše se v jednom z nich.

 

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa