Pátek 29. září 2023
Svátek slaví Michal, zítra Jeroným
Polojasno 24°C

Rozvedená milionářka (44) si našla mladého zajíčka z Realu Madrid: Otec mu za rozchod nabídl tučnou sumu!

Autor: rc - 
19. listopadu 2020
06:00

Okouzlila britského prince Andrewa, herce Hugh Granta i fotbalistu Ryana Giggse. Nyní si blonďatá sexbomba Caroline Stanburyová užívá románek s bývalým fotbalistou Realu Madrid Sergiem Carrallem. Přestože oba dva tvrdí, že jsou spolu z čiré lásky a jejich vztah je zalitý sluncem, rodina šestadvacetiletého rodáka ze Španělska nadšená rozhodně není. Otec fotbalisty mu měl dokonce nabídnout peníze za to, že se s čtyřiačtyřicetiletou matkou tří dětí rozejde!

Britka Caroline Stanburyová se dlouhá léta pohybuje mezi smetánkou. Blonďatá kráska se na veřejnosti objevila dokonce po boku prince Andrewa. Tvrdila však, že mezi nimi nebyl žádný romantický vztah a princ je pouze rodinný přítel. Pozornost na sebe přitáhla i poté, co vystupovala po boku herce Hugh Granta a i v tomto případě odmítala jakékoliv zvěsti o tom, že by to byl její milenec.

Než si vzala zámožného finančníka Cemem Habiba, objevila se i po boku fotbalisty Ryana Briggse. Z manželství s pětačtyřicetiletým Habibem vzešly tři děti – dvojčata Aaron a Zac (10) a dcera Yasmine (14). Manželství trvalo dlouhých osmnáct let a rodina tehdy trávila čas střídavě v rodinném sídle v Anglii a v Kazachstánu.

Nyní se čtyřiačtyřicetiletá blondýnka objevuje po boku bývalého fotbalisty Sergia Carralleho, který hrával za klub Real Madrid. Šestadvacetiletý fotbalista pochází z vlivné španělské rodiny, studoval na elitní univerzitě a sní o něm zástupy žen. Ovšem jeho pozornost, přes nelibost jeho rodičů, zaujala rozvedená Caroline.  „Nemyslím si, že toto je sen rodičů, že? Prominentní mladík randí se ženou, která je blíže věku jeho otce,“ uvedla pro britský deník Daily Mail Caroline s tím, že setkání s otcem jejího vyvoleného nebylo vůbec příjemné.

„Vlastně jsme vypadali jako rodiče, kteří večeří se svým synem,“ poznamenala. Sergio přiznal, že otec byl s volbou jeho partnerky natolik znepokojen, že ho přemlouval, aby se s Caroline rozešel a nabízel mu za to peníze! „Otec mi nabídl velkou sumu peněz, abych se vzdal Caroline,“ řekl.

Asi si myslel, že jsem nějaká stará šílená žena, která si chce zoufale vzít jeho mladého syna nebo ho chce mít jako sexuálního otroka. Byla jsem v šoku. Myslela jsem si, že jsem dobrá partie. Pak jsem si ale řekla: Představ si, že by to byl jeden z tvých synů. Také by se mi to nelíbilo,“ dodala Caroline s tím, že udržet si zajíčka není vůbec jednoduché a musí o sebe stále pečovat.

„Jakmile mě uvidí se šedivými vlasy nebo bez make-upu, bude odsud pryč,“ zasmála se Caroline s tím, že Sergia dokonce vzala za svým doktorem, který se stará o to, aby vypadala stále dobře. Po svém příteli chtěla, aby si uvědomil, jaké úsilí vkládá do toho, aby vzdorovala stárnutí.

Kromě pravidelných návštěv kadeřníka chodí třeba na botox. „Jsem falešná blondýna s falešným opálením a to mi nikdy nevezme. Nechala jsem si udělat prsa, botox, výplň lícních kostí a vytvarovat čelisti,“ řekla Caroline s tím, že musí vypadat stále dobře i kvůli své práci. Je tváří mnoha kosmetických značek v Dubaji, kde žije a kde se zároveň zúčastnila reality show.

Se vztahem s mladším mužem je ale nadmíru spokojená. „Jsme naprosto zamilovaní. Sergio je neuvěřitelně vyspělý na svůj věk. Máme spolu hodně sexu,“ uvedla Caroline a Sergio potvrdil, že na sexu je takřka závislý. „Sex chci pořád. Když jsem hrával fotbal, spaloval jsem hodně kalorii, takže jsem si musel najít teď jiný způsob. No a tím způsobem je sex a potřebuju skórovat,“ uzavřel.

jochen84 ( 19. listopadu 2020 13:34 )

Parádní ženská a naprosto perfektní milfka. Bral bych ji hned,miluji tyhle starší,dobře vypadající ženy. Je zajímavé,že to jsou co se týče sexu většinou pořádné mašiny!

Citronel ( 19. listopadu 2020 10:57 )

Kdyby si vybrala a živila by mě, tak bych jí denně vylizoval i po řídkým kakáníčku a kdyby si to přála, tak i přes krámy.

NovyZakon ( 19. listopadu 2020 09:35 )

To snad spíš obráceně ....

frantacizek ( 19. listopadu 2020 06:20 )

vypadá podezřele už na fotce, vůbec se tátovi nedivím

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Články odjinud