Jsou to už dva roky, co se zpěvačka Dara Rolins rozešla s rapperem Patrikem Vrbovským. Ale zatímco on se během této krátké doby stihl zamilovat do ženy svého života Jasminy Alagičové (30), udělat jí dítě a pojmout ji za manželku, po boku Dary se oficiálně žádný nový muž neobjevil… Přestože ona vždycky prohlašovala, že „není sama“, nikdy o dalším partnerovi, s nímž by mohla třeba zvažovat i nějakou tu veselku, konkrétně nehovořila. Muži se totiž kolem ní točili vždycky. A aby také ne, když na to, že bude za tři roky padesátnicí, rozhodně nevypadá. Tělo má jako antická bohyně, a kde příroda selhala, například v oblasti hrudi, tam pomohl silikon.

„Jedna věštkyně mi předpověděla, že rok 2020 bude ten, kdy mi do života vstoupí osudový muž. Tak se nechme překvapit,“ prozradila Dara potutelně slovenskému magazínu Plus Jeden Deň. A podle toho samého plátku se předpověď naplňuje! Sexy zpěvačka by měla randit s mladým rapperem a producentem Daliborem Štofanem (26), známějším pod svým uměleckým jménem Dalyb. 

Těmto na první pohled nevěrohodným spekulacím ale nahrává do karet fakt, že beatmaker původem z Košic, člen hip-hopové HAHA Crew, jenž se kromě hudby věnuje také natáčení videoklipů a jako designér navrhl módní kolekci, hojně komentuje Dařiny příspěvky na sociální síti. Ale jak! Pod zpěvaččinými žhavými snímky se to hemží hláškami Dalyba ve stylu „podle mě jsi fajná“, jindy zase používá pouze emotikony, jako třeba kočičku se srdíčky v očích, tančící dívku, anebo srdce propíchnuté šípem. A ona zase hojně lajkuje jeho snímky.

Přestože se Dara nechala nejednou slyšet, že si po svém boku nedokáže představit nějakého kravaťáka, ale spíše muzikanta, nezdá se, že si „kápla do noty“ právě s Dalybem. Alespoň podle jiných zdrojů… „Dara si s Dalybem užila jednorázový románek a tím to haslo. Určitě mezi nimi nic víc nehrozí a normální vztah tedy určitě ne,“ upřesnila Pluska.sk později s tím, že fešný mladý muž na otázky o románku s interpretkou hitu Zvonky štěstí nijak nereagoval.

Oproti tomu plastickými úpravami vylepená kráska naznačila, že to mezi ní a o jednadvacet let mladším kolouškem zatím rozhodně nekončí: „Samozřejmě se známe, sedli jsme si hudebně i lidsky, a jednoznačně spolu máme kromě písničky Hello Kitty a společného natáčení videa k ní také další hudební plány,“ řekla Plusce.

VIDEO: Dara Rolins: Laura už vyzvídá, jaký je sex a kdo byl můj první

Video
délka: 03:01.84

Dara Rolins: Laura už vyzvídá, jaký je sex a kdo byl můj první 

Fotogalerie
84 fotografií