Pátek 27. listopad 2020
Svátek slaví Xenie, zítra René
Zataženo 2°C

Youtuber si polámal krk a záda po pádu při děsivé nehodě během skydivingu

Autor: shp - 
26. října 2020
20:04

Na instagramu má 3 miliony sledujících fanoušků, na videoportálu YouTube je to ještě o dalších 7 milionů více. O popularitě původem ruského influencera Vitalije Zdorovetského (28) proto není pochyb. Slavného youtubera nyní potkala děsivá nehoda při skydivingu.

Video Prsatá výtržnice na finále Ligy mistrů: Běh po hřišti za téměř 100 milionů korun! - iSport TV

Polámal jsem si krk a záda během skydivingu,“ uvedl Vitalij v jedné ze svých stories na instagramu. Jeho fanoušci byli při pohledu na děsivé záběry svého nebojácného idolu na nosítkách pochopitelně v pořádném šoku. Youtuber nevypadal vůbec dobře. 

Po pádu úpěl bolestí

Když ho zdravotníci v Kalifornii nakládali na nosítka, Vitalij úpěl a sténal bolestí. O jeho úrazu informovala na sociálních sítích i jeho expřítelkyně Kinsey Wolanskiová (24), která se celosvětově proslavila, když vběhla na fotbalové hřiště během finále Ligy mistrů.

Při utkání Liverpoolu s Tottenhamem se všem ukázala oděná pouze do plavek, které se jí značně zařezávaly do intimních partií. Kinsey uvedla, že jí lékaři sdělili, že Vitalije čeká dlouhá cesta za zotavením. Nakonec to ale vypadá, že zranění nebudou tak vážná, jak se původně Vitalij tvářil.

Operaci se nakonec vyhne

Lidi, menší update. Nemyslím si, že budu potřebovat operaci, ale nemohu se hýbat. Myslím to tak, že mohu hýbat jen nohami a pusou, abych dostal nějaké dobré jídlo. Bože, já to přežiju,“ prohlásil rusko-americký youtuber, který se sice zranil, ale přitáhl na sebe opět chtěnou pozornost.

starymlok ( 26. října 2020 21:56 )

Ko-kot už, neví jak se zviditelnit víc

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud